پنجشنبه - ۲۵ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
آشنایی با معـــماری قاجار در موزه گرمابه علیقلی آقا
 

برگزاری دومین همایش "طراحـــی دارو" در خانه جوان
 


طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

زنگ پیروزی در مدارس اصفهان نواخته شد

زنگ پیروزی در مدارس اصفهان نواخته شد
جشن بزرگ "زنگ پیروزی" به مناسبت فرا رسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از سوی اداره شهروندی درحال برگزاری است.

رئیس اداره شهروندی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان در این خصوص گفت: ایام دهه فجر انقلاب اسلامی همواره یادآور روزهایی بسیار خاطره انگیز برای کسانی است که در آن دوران پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را درک کرده و با آن همراه و همدل بودند.
احمد رضایی ادامه داد: این ایام همچنین برای نسل های بعد از انقلاب و دانش آموزانی که شاهد برپایی جشن و سرور در مدارس خود بودند، یادآور روزهایی شاد و پرنشاط است که آذین بندی مدارس و برگزاری برنامه های شاد و مفرح از جمله بخش های ویژه برنامه های ایام دهه فجر بود.
او با اشاره به برگزاری ویژه برنامه جشن بزرگ "زنگ پیروزی" اظهار کرد: این ویژه برنامه که در ردیف برنامه های شهری از جمله برنامه های بسیار شاخص و قابل توجه محسوب می شود، به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب از یکم بهمن ماه در مدارس دولتی و پرجمعیت شهر آغاز شد.
او تاکید کرد: در این برنامه ها که غالبا با فضایی بسیار شاد و بانشاط برای دانش آموزان همراه است، چندین گروه نمایشی به اجرای نمایش هایی با موضوعات مرتبط با انقلاب اسلامی و مفاهیم مرتبط با ارتقای حس مشارکت در اداره شهر می پردازند.
او اضافه کرد: ارتباط موضوع حس مشارکت در اداره شهر، با وقایع سال 57 که حاصل مشارکت و همدلی مردم برای سرنوشت کشورشان بود، از دیگر موضوعاتی است که در این برنامه به آن توجه شده است.
او ادامه داد: همچنین مسابقاتی با محوریت موضوعات مرتبط با پیروزی انقلاب برای دانش آموزان طرح شده و آنها پس از ارائه پاسخ صحیح، مورد تقدیر قرار می گیرند و جوایزی به آنها اهدا می شود.
رئیس اداره شهروندی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان فضاسازی را از دیگر مولفه های قابل توجه در این برنامه دانست و گفت: جشن بزرگ زنگ پیروزی در حیاط مدارس برگزار می شود که قبل از شروع برنامه با سازه های مرتبط با موضوع برنامه فضاسازی شده و برای حضور دانش آموزان مهیا می شود.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.