دوشنبه - ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
بازنویسی مدام نمایشنامه از شگردهای نوشته خوب است
 

نمایش و تحلیل روانشناختی "اولین انسان" در سینما گپ
 


اکران انیمیشن بچه رییس در بچه ها سینما
 

بهبود مهارت‌های ارتباطی در "چتری برای یک حس خوب"
 

آموزش تکنیک‌های "مهندسی خلاقیت" در خانه جوان
 

گفتن از ناگفته‌های عاشورا زیر خیمه نوجوانان
 

عکاسی معماری دمِ‌دستی نیست
 

رسانه؛ اطلاع‌رسان یا جریان‌ساز؟
 

کار داوطلبانه، تمرین پویایی در جامعه است
 

زنان عامل اصلی انتقال فرهنگ مصرف بهینه آب هستند

زنان عامل اصلی انتقال فرهنگ مصرف بهینه آب هستند
مدیر باغ بانوان طلوع گفت: پویش "بانوی آب" با هدف آموزش مدیریت آب برای اولین بار در اصفهان برگزار شد.

مریم لقمانی پیرامون اینکه به اعتقاد ما شیعیان آب مهریه حضرت فاطمه‌ زهرا(س) است، اظهار داشت: آب منبع زندگی و حیات بشر است و زنان نقش مهمی در مدیریت مصرف آب دارند و راه‌های صرفه‌جویی این منبع حیاتی توسط بانوان در انتقال فرهنگ به نسل‌های آینده بسیار ضروری است.
وی به خشکسالی‌های متوالی در ایران و اصفهان اشاره کرد و افزود: هم اکنون خشکسالی‌ها در کشورمان روبه افزایش است و اکثر شهرها برای مصرف آب شرب از آب چاه‌ها استفاده می‌کنند اما در اصفهان 90 درصد مصارف از سد زاینده‌رود و فقط 10 درصد از چاه‌‌ها بهره‌برداری می‌شود، چنانچه صرفه‌جویی  الگوی مصرف بهینه آب را رعایت نکنیم مجبوریم از آب چاه‌ها برداشت کنیم.
مدیر باغ بانوان طلوع با بیان اینکه مدیریت مصرف آب به خصوص زمانی که منابع آب در محدودیت قرار می‌گیرد از اهمیت خاصی برخوردار است، گفت: زنان عامل اصلی انتقال فرهنگ مصرف بهینه آب هستند و می‌توانند آموزش ‌دهندگان مجربی در زمینه‌های مختلف مصرف آب باشند.
لقمانی با اشاره به برگزاری پویش "بانوی آب" در باغ بانوان طلوع وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان، اظهار داشت: این همایش با استقبال 2500 نفر از بانوان اصفهانی و حضور مدیریت آب و فاضلاب شهری اصفهان برای اولین بار در اصفهان برگزار شد.
وی با اشاره به همکاری شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در برگزاری پویش "بانوی آب" خاطرنشان کرد: این پویش با برگزاری مسابقه، اهدای جوایز و اجرای محسن دلیران در باغ بانوان طلوع روز چهارشنبه 30 مرداد ماه برپا شد.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.