چهارشنبه - ۲۶ تیر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیدهجای خالی سلوچ در رُمان محبوب من
 

برگزاری جشنواره غیررقابتی "شهر یادت نره" در اصفهان
 

شناسایی یکصدهزار شهروند اصفهانی مبتلا به فشارخون بالا
 دعوت متن به همپوشانی ذهن در موزه هنرهای معاصر اصفهان
 

طراحی جایزه زاون قوکاسیان برای جشنواره فیلم کودک اصفهان

طراحی جایزه زاون قوکاسیان برای جشنواره فیلم کودک اصفهان
به پیشنهاد اعضای شورای شهر اصفهان در جلسه دبیرخانه، جایزه زاون قوکاسیان برای جشنواره کودک و نوجوان طراحی شده که توسط خود هنرمندن اصفهانی داوری می شود.

هفتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان در نیمه دوم اردیبهشت ماه با معرفی آثار برگزیده این جشنواره در سینما فلسطین به کار خود پایان داد.
در این مراسم پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به هفتمین جشنواره حسنات قرائت شد. سیدعباس صالحی در بخشی از این پیام آورده است "با برگزاری هفتمین دوره این جشنواره، نیکوسیرتان اصفهانی نشان دادند که با تیزبینی که از خصوصیات مردمان این خطه است می‌توان از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد بهره جست و بدون آنکه باری بر دوش نهاد دولت تحمیل کرد، اعتماد حضور هنرمندان نامی و جوان ساعی کشورمان را در یک جشنواره ملی جلب نمود."
در ادامه شهردار اصفهان با بیان اینکه جشنواره‌ حسنات می تواند همه هنرمندان را در عرصه خدمت به کودکان و بزرگسالان و نوجوانان توانمند کند، گفت:  این جشنواره در طول هفت دوره برگزاری فرهنگ احسان و نیکوکاری را توسعه می‌دهد و هر بار در راستای ترویج رفتار همراه با اخلاق و رعایت حقوق شهروندی توفیقات بیشتری به دست آورده است.
قدرت اله نوروزی با اعلام این خبر که جشنواره بین‌المللی کودک و نوجوان به طور دائمی در اصفهان ماندگار شد، بیان داشت:  با امضای توافق نامه‌ای میان شهرداری اصفهان و وزارت ارشاد قرار است این جشنواره هرسال در اصفهان برگزار  شود.
علیرضا رضاداد از دیگر حاضران در این مراسم بود که با ایراد سخنانی کوتاه گفت: برگزاری جشنواره حسنات خود یکی از کارهای نیک است که توسط زاون قوکاسیان راه‌ندازی شده است.
وی با اعلام این خبر که برگزاری جشنواره کودک و نوجوان در اصفهان دائمی شده است، افزود: این نوید را می‌دهم که به پیشنهاد اعضای شورای شهر اصفهان در جلسه دبیرخانه، جایزه زاون قوکاسیان برای جشنواره کودک و نوجوان طراحی شده که توسط خود هنرمندن اصفهانی داوری می شود.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.