یکشنبه - ۳۱ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
پیام مهر شهردار اصفهان به دانش آموزان
 

تابلوهای شهروندی رنگ مِهر به خود گرفت
 

آموزش بایدها و نبایدهای نجوم رصدی پیشرفته
 

قرار با ستاره‌ها در باغ غدیر
 

آموزش مفاهیم شهروندی به دانش آموزان در کتاب "کلاس شهر"
 

برپایی نمایشگاه "راه بی پایان" در  پارک کوهستانی صفه
 


رونمایی از کتاب دوم "سینماتوگراف" با حضور کیانوش عیاری
 

سوت پایان رقابت های والیبال دختران محلات شهر اصفهان
 

صفر تا صد فروش در نشست "مدیریت محصول"
 

روایت "اصفهان گرد" از خانه تاریخی نظام الاسلام

روایت "اصفهان گرد" از خانه تاریخی نظام الاسلام
دومین برنامه اصفهان گرد با موضوع "چگونه با قصه ها و روایت های یک شهر سفر کنیم؟"،31 مرداد از ساعت 20 تا 22 در خانه نظام الاسلام برگزار می‌شود.

داشتن آثار برجسته ملی و خانه ها و بناهای تاریخی می تواند بر توسعه فرهنگی واقتصادی هر جامعه اثر بخش باشد، بنابراین باید بر شناساندن آن به مردم اهتمام کرد تا آن‌ها در حفظ و نگهداری این ارزش های ملی بکوشند.
برنامه "اصفهان گرد" که توسط اداره گردشگری وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان برنامه ریزی شده، قرار است مردم را با قصه ها و روایت های تاریخی به سفری یک روزه ببرد.
علیرضا مساح رییس اداره گردشگری سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان اظهار کرد: دومین برنامه اصفهان گرد با هدف شناساندن 101 راه برای کشف اصفهان و با موضوع "چگونه با قصه ها و روایت های یک شهر سفر کنیم؟"، روز پنجشنبه 31 مرداد از ساعت 20 تا 22 در خانه نظام الاسلام برای آشنایی با این خانه تاریخی برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه این بازدید برای عموم رایگان است اما نیاز به ثبت نام دارد، گفت: ثبت نام در این برنامه از طریق سایت evand.com صورت می گیرد.
وی با بیان اینکه اصفهان گرد هر ماه برگزار می‌شود، بیان کرد: اصفهان گرد در کارسوق اول که تیرماه برگزار شد حمام علی قلی آقا و در کارسوق دوم روایتگر خانه تاریخی نظام الاسلام است.
مساح افزود: این برنامه با حضور بلاگر و کارشناس گردشگری "مجید عرفانیان" برگزار می‌شود که در آن قصه های تاریخی خانه نظام الاسلام از راهنمایان، اساتید و متخصصان جمع آوری شده و روایت می شود.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 



© کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.