دوشنبه - ۱ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
پیام مهر شهردار اصفهان به دانش آموزان
 

تابلوهای شهروندی رنگ مِهر به خود گرفت
 

آموزش بایدها و نبایدهای نجوم رصدی پیشرفته
 

قرار با ستاره‌ها در باغ غدیر
 

آموزش مفاهیم شهروندی به دانش آموزان در کتاب "کلاس شهر"
 

برپایی نمایشگاه "راه بی پایان" در  پارک کوهستانی صفه
 


رونمایی از کتاب دوم "سینماتوگراف" با حضور کیانوش عیاری
 

سوت پایان رقابت های والیبال دختران محلات شهر اصفهان
 

صفر تا صد فروش در نشست "مدیریت محصول"
 

رقابت های تفریحی "باران بازی" در بوستان های منطقه 14 شهرداری اصفهان

رقابت های تفریحی "باران بازی" در بوستان های منطقه 14 شهرداری اصفهان
"باران بازی" تا 15 مردادماه، دوشنبه ها و سه شنبه ها در 10 بوستان منطقه 14 شهرداری اصفهان برگزار می‌شود .

سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با تمرکز بر مباحث تفریحی، فراغتی و نشاط شهروندان، تابستان امسال برنامه‌های متنوعی را در محله‌های مختلف مناطق ۱۵گانه شهر اصفهان با هدف افزایش نشاط اجتماعی در نظر گرفته است.
شادی از ضرورت‌های زندگی انسان است در حقیقت شور، نشاط، شادی و سرور به زندگی بشر مفهوم و معنا می‌دهد و اثرات مثبتی بر روح، روان و جسم مردم می‌گذارد باعث پیوند قلب‌ها شده و دل‌ها را به هم نزدیک می‌کند دوستی‌ها و رفاقت‌ها را عمق می‌بخشد و روابط را غنی می‌سازد.
به همین دلیل نیاز است زمینه مناسبی براى ایجاد محیطى نشاط‌ آور و تفریحات لذت‌بخش متناسب با الگوهاى فرهنگى جامعه فراهم شود که خانواده ها در این بستر به مسئله اوقات فراغت نوجوانان و جوانان بیش از پیش توجه کنند.
رییس اداره اجتماعی و فرهنگی منطقه 14 شهرداری اصفهان اظهار کرد: برنامه تاب‌ستانه 23 تیرماه با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در مسیری به مسافت دو کیلومتر در خیابان لاله شمالی ابتدای ابوریحان شرقی برگزار شد.
محمد تورجی زاده با بیان  اینکه تاب‌ستانه در منطقه 14 با 80 عنوان برنامه برگزار شد، بیان کرد: این برنامه مشارکتی، نشاط اجتماعی منطقه 14 را افزایش داد و بیش از 10 هزار نفر از مردم  این منطقه بر اساس ظرفیت و نیازشان از این برنامه 6 ساعته استفاده کردند.
وی ادامه داد:  "باران بازی" نیز با همکاری اداره تفریح سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان از 10 تیرماه تا 15 مردادماه، دوشنبه ها و سه شنبه ها از ساعت 18.30 تا 20.30 در 10 بوستان این منطقه برگزار می‌شود و خانواده ها در 10 ایستگاه این برنامه با هم به رقابت می‌پردازند.
وی افزود: برنامه "جشنواره لبخند" هم با همکاری اداره تفریح سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان از 10 تا 25 تیرماه در فرهنگسرای دارک، ارزنان، حصه شمالی، باتون و فرهنگسرای انتظار برگزار شد.
تورجی زاده با بیان اینکه جشنواره لبخند ویژه مادر و کودک است، گفت: در این جشن مادر و کودک با هم حاضر شدند و در قالب بازی و تفریح کارهای مشترک انجام دادند تا آموزش‌های ارتباطی لازم را ببینند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.