چهارشنبه - ۲۴ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
آشنایی با معـــماری قاجار در موزه گرمابه علیقلی آقا
 

برگزاری دومین همایش "طراحـــی دارو" در خانه جوان
 


طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

رصد ماه و سیارات زیر آسمان اصفهان

رصد ماه و سیارات زیر آسمان اصفهان
دویست و پنجاه و پنجمین برنامه رصدی "زیر آسمان اصفهان" ویژه عموم، پنجشنبه پنجم بهمن ماه از سوی مرکز نجوم ادیب اصفهان برگزار می شود.

عموم مردم در برنامه رصد آسمانی شب همچون برنامه های قبل، می توانند با ابزارهای پیشرفته رصدی، به رصد ماه، سیارات و سایر اجرام آسمانی قابل رصد کردن در آسمان شهر بپردازند.
رصد ماه و سیارات، بازدید از نمایشگاه نجوم و بازدید از رصدخانه ادیب از دیگر بخش های این ویژه برنامه است که در دویست و پنجاه و پنجمین برنامه رصدی "زیر آسمان اصفهان" انجام می گیرد.
ویژه برنامه "زیر آسمان اصفهان" از سوی مرکز نجوم ادیب سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان روز پنجشنبه پنجم بهمن ماه ساعت 18 ویژه عموم شهروندان در مرکز نجوم ادیب واقع در خیابان سعادت آباد، روبروی مقبره بانو امین برگزار می شود.
شرکت در رصدهای عمومی آسمان شب آزاد و رایگان است و همچنین نیاز به ثبت نام قبلی ندارد و علاقه مندان برای آشنایی و کسب اطلاعات بیشتر از برنامه های مرکز نجوم ادیب می توانند با شماره ۳۶۶۸۳۵۳۵ تماس حاصل کنند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.