پنجشنبه - ۲۵ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
آشنایی با معـــماری قاجار در موزه گرمابه علیقلی آقا
 

برگزاری دومین همایش "طراحـــی دارو" در خانه جوان
 


طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

برگزاری ویژه برنامه "زیر آسمان اصفهان" در مرکز نجوم ادیب

برگزاری ویژه برنامه "زیر آسمان اصفهان" در مرکز نجوم ادیب
برنامه ماهانه "زیر آسمان اصفهان" ویژه عموم شهروندان، سوم اسفندماه به همت مرکز نجوم ادیب برگزار می شود.

۲۵۶ اُمین برنامه ماهانه "زیر آسمان اصفهان" روز پنجشنبه سوم اسفند با برنامه های جذاب و متنوع در محل مرکز آموزش نجوم ادیب سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان ویژه عموم شهروندان اصفهانی برگزار می شود.
رصد ماه و صورت‌های فلکی، نمایشگاه نجوم، بازدید از رصدخانه ادیب همراه با سخنرانی نجومی از جمله بخش های ویژه برنامه "زیر آسمان اصفهان" است.
در بخش رصد ماه و صورت‌های فلکی در محوطه شهر علم شهروندان می توانند به کمک رصدگران توانمند مرکز نجوم ادیب و با استفاده از تلسکوپ ها به رصد ماه زیبا بپردازند و با صورت‌های فلکی آشنا شوند.
در ساختمان مرکز آموزش نجوم ادیب غرفه های آموزشی جذابی در زمینه های "مهندسی فضایی"، "آشنایی با ابزار رصدی"، "وزن کشی در سیارات"، "آزمایشهای فیزیک و نجوم"، "طیف نگاری نجومی" و "غرفه‌ی نجوم ویژه کودکان" در نظر گرفته شده که در این نمایشگاه اکبر زمانی و دیگر کارشناسان مرکز آماده پاسخگویی به سوالات خواهند بود.
در رصدخانه ادیب  نیز شهروندان به رصد ماه و دیگر اجرام می پردازند که در این رصدخانه لاله‌زار و دیگر کارشناسان روش کار منجمان در یک رصدخانه را بیان می کنند. همچنین در بخش سخنرانی نجومی، ذوالفقاری به ارائه سمیناری با موضوع "جذابیت‌های آسمان شب" خواهد پرداخت.علاقه مندان برای شرکت در این برنامه می توانند از ساعت 18 به محل مرکز نجوم ادیب واقع در خیابان سعادت‌آباد، روبروی آرامگاه بانو امین مراجعه کنند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.