چهارشنبه - ۲۶ تیر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیدهجای خالی سلوچ در رُمان محبوب من
 

برگزاری جشنواره غیررقابتی "شهر یادت نره" در اصفهان
 

شناسایی یکصدهزار شهروند اصفهانی مبتلا به فشارخون بالا
 دعوت متن به همپوشانی ذهن در موزه هنرهای معاصر اصفهان
 

راهیابی نمایش "افرا" به سى و هفتمین جشنواره بین المللى تئاتر فجر

راهیابی نمایش "افرا" به سى و هفتمین جشنواره بین المللى تئاتر فجر
نمایش "افرا" از سوی گروه انتخاب برگزیدگان جشنواره هاى استانى در بین 14 نمایش برگزیده قرار گرفت.

گروه انتخاب متشکل از سهراب سلیمى، افشین خورشید باخترى و محسن علیخانى، پس از تماشای اکثر آثار به صورت زنده و بازبینی برخی از آثاربه صورت فایل تصویری، 63 نمایش برگزیده از سی و چهار جشنواره تئاتر استانی، 14 اثر را براى حضور در این جشنواره برگزیدند.
آثار انتخاب شده از شهرهای بیجار، دورود، اصفهان، تبریز، کرمانشاه، اهواز، رشت، قشم، ایلام، مشهد، بندردیر، شمیرانات و شیراز بوده که در این میان نمایش "افرا" به کارگردانی احسان جانمی با حمايت تالار هنر و اداره توسعه فرهنگ شهروندي سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان از اصفهان برگزیده شد.
همچنین هیئت انتخاب 14 اثر شامل اسماعیل، آنتیگونه، اوسنه، خواجه عطا، خدمتکار، ده هزار و یک شب، خانه، زل زدن با دوربین شکاری به تاریخ، دوک، زندمان، فخرالزمان، گذشتن از گذشته‌ای که نمی‌گذرد، مرجن و همه چیز می‌گذرد، تو نمی‌گذری را هم برای حضور در بخش تئاتر فجر استانی انتخاب کردند.
 گفتنى است؛ سى و هفتمین جشنواره بین المللى تئاتر فجر با دبیرى نادر برهانى مرند از ۲۲ بهمن تا ۴ اسفند ماه برگزار خواهد شد.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.