جمعه - ۲۸ تیر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
چالش های زندگی در ماه
 


  افتتاح جاده سلامت در ویژه برنامه  "تاب‌ستانه"
 جای خالی سلوچ در رُمان محبوب من
 

برگزاری جشنواره غیررقابتی "شهر یادت نره" در اصفهان
 

شناسایی یکصدهزار شهروند اصفهانی مبتلا به فشارخون بالا
 


راهیابی فیلم کوتاه "عافیت" به سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران

راهیابی فیلم کوتاه "عافیت" به سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران
فیلم کوتاه "عافیت" ساخته حمیدرضا وفاخواه به سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران راه یافت.

فیلم کوتاه "عافیت" به تهیه کنندگی مشترک دفتر تخصصی سینما وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان و "حمیدرضا وفاخواه" کارگردان اثر، به سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران راه یافت.
فیلم "عافیت" ساخته حمیدرضا وفاخواه در حالی به بخش اصلی داستانی این جشنواره راه یافت که یکی از فیلم های پایان دوره هنرجویی انجمن سینمای جوان اصفهان و اولین فیلم  این فیلمساز به شمار می رود که به تهیه کنندگی مشترک دفتر تخصصی سینما وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان و "حمیدرضا وفاخواه" ساخته شده است.
این فیلم کوتاه در سنوات گذشته نیز به عنوان تنها نماینده اصفهان به نهمین جشن مستقل فیلم کوتاه ایران راه یافته بود.
در خلاصه داستان فیلم کوتاه "عافیت" آمده که پسری برای فرار از خدمت سربازی و گرفتن معافی، پدر خود را وادار به ایفای نقش در کمیسیون پزشکی می‌کند.
امیرحسین پورقدیری، امیر اصفهانی، متین استاد شریف معمار، شهرام وفاخواه، میترا عادلی، پریسا نظری و ایرج سعیدی دهمی از جمله بازیگران این فیلم کوتاه هستند.
گفتنی است؛ سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به منظور شناسایی و معرفی برترین آثار کوتاه در سطح ملی و بین‌المللی و همچنین ایجاد رقابت سازنده بین فیلم‌سازان ۱۸ تا ۲۲ آبان‌ماه ۹۷ برگزار خواهد شد.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.