چهارشنبه - ۲۶ تیر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیدهجای خالی سلوچ در رُمان محبوب من
 

برگزاری جشنواره غیررقابتی "شهر یادت نره" در اصفهان
 

شناسایی یکصدهزار شهروند اصفهانی مبتلا به فشارخون بالا
 دعوت متن به همپوشانی ذهن در موزه هنرهای معاصر اصفهان
 

مروری بر اجرای تئاترهای پاییزی در بیستمین شماره "دید در شهر"

مروری بر اجرای تئاترهای پاییزی در بیستمین شماره "دید در شهر"
بیستمین شماره ویژه نامه سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان با عنوان "دید در شهر" تهیه و در فضای مجازی منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان، بیستمین شماره ویژه نامه سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان با عنوان "دید در شهر" با مرور برنامه های فرهنگی، تفریحی و هنری در فضای مجازی منتشر شد.
مرور برنامه های برگزار شده در مهرماه و اعلام برنامه های اجرایی سازمان فرهنگی تفریحی در ایام پاییز از مهمترین بخش‌های بیستمین شماره "دید در شهر" است.
گزارش ویژه برنامه های سازمان فرهنگی تفریحی شامل برنامه های "شب های شعر حوضخانه"، نمایشگاه لهستانی ها، کارگاه انتقال تجربه، رونمایی کتاب "عبور از صدچالش زندگی" و...  در این ویژه نامه ارائه شده است.
شهروندان اصفهانی می توانند گزارش راهیابی 4 نمایش "آهای تو دیگه کی هستی"، "پینوکیو"، "خانه ای که وجود داشت" و "بچه های خاکستری" به جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان را نیز در این ویژه نامه بخوانند.
تصاویر و ویدیوهای برنامه های سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان نیز در قالب "کیوآرکد" در دسترس مخاطبین ویژه نامه است که علاقه مندان برای دریافت فایل پی دی اف این ویژه نامه می توانند به سایت esfahanfarhang.ir  مراجعه کنند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.