چهارشنبه - ۲۴ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
آشنایی با معـــماری قاجار در موزه گرمابه علیقلی آقا
 

برگزاری دومین همایش "طراحـــی دارو" در خانه جوان
 


طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

تا 10 آبان سال جاری؛

دومین جشنواره گل لاله عباسی برگزار می‌شود

 دومین جشنواره گل لاله عباسی برگزار می‌شود
دومین جشنواره گل لاله عباسی از 6 شهریور ماه تا 10 آبان ماه برگزار می شود.

 
موسسه رویش مهر با همکاری اداره مشارکتهای فرهنگی و اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با توجه به  دید محیط زیستی و همچنین از نظر همخوانی گل لاله عباسی با طبیعت اصفهان در ادامه فعالیت‌های خود در زمینه ترویج بهره‌گیری از این گل، دومین جشنواره "گل لاله عباسی" را برگزار می کند.
فروغ صادقیان، رییس اداره مشارکتهای فرهنگی و اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان اظهار کرد: دومین جشنواره گل لاله عباسی از 6 شهریور ماه تا 10 آبان ماه برنامه ریزی شده که صبح امروز 6 شهریورماه از 9 تا 11 صبح جنب باغ پرندگان با پاشیدن بذر گل لاله عباسی در زمینی به مساحت یک هزار متر آغاز می شود.
وی با بیان اینکه این برنامه با همکاری موسسه رویش مهر برگزار می‌شود، افزود: علاقه مندان می‌توانند در زمان تعیین شده با مراجعه به سایت   lalehabbasi.rooyesh.com در بخش های عملی این جشنواره شامل داستان نویسی، شعر، جستار و نوشتار، خاطره نویسی، نقاشی، طراحی روی پارچه، عکاسی، گرافیک، موسیقی با رویکرد موزیسین ها و تئاتر خیابانی شرکت کنند.
وی با بیان اینکه گل لاله عباسی بهانه ای است که مردم در این جشنواره مشارکت کنند، ادامه داد: ایجاد نشاط و شور اجتماعی، گسترش فضای اجتماعی در تمامی طبقات و سنین جامعه، همزیستی و گفتمان فردی، گسترش کار گروهی و دعوت به صبر و حوصله از جمله اهداف این جشنواره است.
صادقیان با بیان دلیل انتخاب گل لاله عباسی برای این جشنواره خاطرنشان کرد: کشت آسان، مقرون به صرفه بودن، خودرو بودن و تطبیق آن با محیط از جمله دلایل انتخاب این گل می باشد.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.