دوشنبه - ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
برپایی نمایشگاه "ماه مهر" ویژه بازگشایی مدارس
 

آموزش صد هزار شهروند اصفهانی در "توانِ هفت"
 

بازنویسی مدام نمایشنامه از شگردهای نوشته خوب است
 

نمایش و تحلیل روانشناختی "اولین انسان" در سینما گپ
 


اکران انیمیشن بچه رییس در بچه ها سینما
 

بهبود مهارت‌های ارتباطی در "چتری برای یک حس خوب"
 

آموزش تکنیک‌های "مهندسی خلاقیت" در خانه جوان
 

گفتن از ناگفته‌های عاشورا زیر خیمه نوجوانان
 

عکاسی معماری دمِ‌دستی نیست
 

تجربه یک لذت پاییزی خانوادگی در دورهمی یلدایی

تجربه یک لذت پاییزی خانوادگی در دورهمی یلدایی
ویژه برنامه خانوادگی دورهمی شب یلدا با همکاری باغ بانوان طلوع و باغ تجربه وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان برگزار شد.

این دورهمی با استقبال بی نظیر مردم با اجرای بهزاد کریمیان و با حضور فریده روشن، رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر اصفهان اجرا شد.
برگزاری این مراسم در فضای باز همراه با تمهیدات ویژه‌ای که برای این جشن تدارک دیده شده بود استقبال مردم را بیشتر کرد، موسیقی هماهنگ و نورپردازی‌های ویژه از جمله ویژگی‌هایی بود که باعث شد زیبایی این شب دوچندان شود و مردم بعد از اجرای این مراسم رضایت ویژه‌ای داشته باشند.
هاجر ابراهیمی، مدیر باغ بانوان طلوع سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با اشاره به آیتم‌ها، مسابقات و سرگرمی‌های این برنامه گفت : آیتم‌های مسابقه توسط بهزاد کریمیان مجری برنامه اجرا شد که شامل مسابقه جدول‌خوانی 15 در 15 و مسابقه حذف کلمه بود همچنین بعد از آن برنامه حافظ‌ خوانی برگزار شد.
وی ادامه داد: بعد از آن تئاتر طنزی با محوریت خرید شب یلدا توسط تیم 3 نفره خودجوش تئاتر باغ تجربه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان اجرا شد و بعد از آن مجری برنامه همراه با مردم سرود " تو شب یلدای منی" را همخوانی کرد.
مدیر باغ بانوان طلوع با اشاره به اینکه برنامه شب یلدای سال گذشته شامل بانوان بود اظهار کرد: امسال به خاطر خانوادگی بودن این برنامه استقبال بیشتر بود ضمن اینکه شهروندان ارشد شهر هم در این برنامه دعوت بودند و این دورهمی در فضای باز با تدارک تمهیدات ویژه برگزار شد.
ابراهیمی  در ادامه تصریح کرد: بسته های پذیرایی که شامل سیب زمینی بود هنگام ورود به خانواده‌ها داده شد که حین برنامه داخل دله‌های آتش که جلویشان روشن بود انداختند تا پخته شود و بعد از برنامه میل کردند.
وی با اشاره به اینکه این برنامه قصد داشت مردم لذت پاییزی را تجربه کنند خاطرنشان کرد: با برگزاری چنین برنامه‌هایی قصد داریم دورهمی‌های گرم و صمیمی بین خانواده‌ها زیاد شود چون فلسفه یلدا همین دورهم جمع شدن‌ها است.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.