یکشنبه - ۳۱ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
پیام مهر شهردار اصفهان به دانش آموزان
 

تابلوهای شهروندی رنگ مِهر به خود گرفت
 

آموزش بایدها و نبایدهای نجوم رصدی پیشرفته
 

قرار با ستاره‌ها در باغ غدیر
 

آموزش مفاهیم شهروندی به دانش آموزان در کتاب "کلاس شهر"
 

برپایی نمایشگاه "راه بی پایان" در  پارک کوهستانی صفه
 


رونمایی از کتاب دوم "سینماتوگراف" با حضور کیانوش عیاری
 

سوت پایان رقابت های والیبال دختران محلات شهر اصفهان
 

صفر تا صد فروش در نشست "مدیریت محصول"
 

دریافت رایگان کتاب های صوتی از کتابخانه تخصصی ادبیات

دریافت رایگان کتاب های صوتی از کتابخانه تخصصی ادبیات
کتابخانۀ مرکز آفرینش های ادبی قلمستان با توجه به استقبال از کتاب کاغذی و صوتی، کتاب هایی که مجوز صوتی دارند را به صورت رایگان دراختیار مراجعان قرار می دهد.

لیلا اکبریان کتابدار کتابخانه تخصصی ادبیات اظهار داشت: این کتابخانه برای بهترشدن جریان کتابخوانی در میان عموم تمهیداتی قرار داده است که خود مخاطب در میان قفسه ها و مخزن کتابخانه وارد شده و خودش کتاب را انتخاب می کند، اینطور نیست که ما واسطه باشیم، اما اگر از ما راهنمایی بخواهند موضوع کتاب را به ما می گویند و ما آنها را راهنمایی می کنیم.
وی تصریح کرد: استفاده از کتاب های مکتوب و یا صوتی به روحیه افراد بستگی دارد برخی با لمس کردن کاغذ با موضوع کتاب نیز ارتباط برقرارا می کنند و برخی به دلیل فرصت اندک خود درحین انجام کارهای روزانه به کتاب صوتی گوش می کنند. تجربه ما نشان داده که استقبال از کتاب کاغذی و صوتی برابر بوده لذا کاری که مرکز آفرینش های ادبی قلمستان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان انجام می دهد این است که کتاب هایی که مجوز صوتی دارند را به صورت رایگان دراختیار مراجعان قرار می دهد.
وی با اشاره به برگزاری برنامه رمان محبوب من افزود: کتاب های ارایه شده در این برنامه پیشنهاد ما نیست بلکه رمان هایی هستند که مخاطب به ما معرفی می کند و ممکن است مخاطب جایی تحقیق کرده و به این نتیجه رسیده باشد که آن کتاب خوبی است که این انگیزه ای می شود که مراجعین برای خواندن کتاب تشویق شوند.
وی خاطرنشان کرد: در این برنامه، سخنران خود مخاطبین هستند و جلسه حالت کارگاهی دارد یعنی هر فردی می تواند حرف و برداشت خود را راحت و آزاد ارایه کند که باز هم انگیزه ای مضاعف برای شرکت هرچه بیشتر در این جلسات ایجاد می کند.
گفتنی است؛ برنامه "رمان محبوب من" چهارشنبه های آخر هر ماه از سوی مرکز آفرینش های ادبی قلمستان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در حوضخانه الغدیر برگزار می شود که دهمین برنامه آن به بررسی رمان "جای خالی سلوچ" اختصاص داشت.
 
 
 
 

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.