چهارشنبه - ۲۴ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده

طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

تقویت هویت ملی با بزرگداشت مفاخر ایرانی
 

افزایش نشاط و مشارکت اجتماعی سالمندان در هشت بهشت
 

درک نیازهای دخترانه در "چتری برای یک حس خوب"

درک نیازهای دخترانه در "چتری برای یک حس خوب"
رابطه مادر و دختر در هر خانواده‌ای منحصر به فرد است. هر دختری یک روز مادر می‌شود، نوع رابطه‌ای که با فرزندان خود برقرار می‌کند به طور مستقیم به دوران کودکی و رابطه‌ای که خود با مادرش داشته بر‌می‌گردد.

نوع رابطه مادر و دختر می‌تواند بسیار صمیمانه و یا برعکس تنها یک رابطه مادر فرزندی باشد. برخی از مادران به دنبال روشی برای برقراری رابطه‌ای مناسب با دختران خود هستند. در واقع آن‌ها نمی‌دانند چطور با رابطه‌ای دوستانه دخترشان را از خطرات حفظ کنند.  این نگرانی‌ها در سنین بلوغ دختر به اوج خود می‌رسند. تغییرات هورمونی که به دلیل بلوغ در دختران نوجوان ایجاد می‌شود باعث ایجاد نوسان در احساسات و گاهی خشم و عصبانیت می شوند. آگاهی از نحوه رفتار صحیح با نوجوان اهمیت بسیار دارد.
لیلا لندی مدیر مرکز تخصصی بانوان آفتاب اظهار کرد: "چتری برای یک حس خوب" عنوان برنامه ای است که ویژه مادران و دختران پنجشنبه های مردادماه و شهریورماه از ساعت 9 تا 11 صبح در مرکز تخصصی بانوان آفتاب وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: این برنامه برای مادرانی برنامه ریزی شده که دغدغه تربیت و برخورد با دختران نوجوانشان را دارند چون دختران در نوجوانی دوست دارند بیشتر وقتشان را با دوستانشان بگذرانند به همین دلیل در این برنامه دختران و مادران برای تعامل بیشتر با یکدیگر مشاوره می‌شوند.
وی چتری برای یک حس خوب را چتر والدین برای فرزندشان دانست و افزود: این برنامه از دو قسمت کارشناس مشاوره و کارشناس تکنیک مهارت‌های زندگی شامل آشپزی، خیاطی و .. تشکیل شده است.
وی خاطرنشان کرد: این برنامه در محل بانوسرای آفتاب واقع در میدان قدس، ابتدای خیابان سروش، کوچه 62 برگزار می شود که علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 34468112 تماس حاصل کنند.
 

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.