چهارشنبه - ۲۴ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
آشنایی با معـــماری قاجار در موزه گرمابه علیقلی آقا
 

برگزاری دومین همایش "طراحـــی دارو" در خانه جوان
 


طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

اختصاص تابلوهای تبلیغات شهروندی به موضوع "درختکاری"

اختصاص تابلوهای تبلیغات شهروندی به موضوع "درختکاری"
تابلوهای تبلیغات شهروندی از سوی اداره توسعه فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان به موضوع "درختکاری" اختصاص یافت.

رییس اداره توسعه فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان "حفظ درخت؛ تداوم حیات" را شعار سال جاری در هفته درختکاری عنوان کرد و گفت: به منظور حفظ و ترویج فرهنگ درختکاری در بین شهروندان 300 تابلوی تبلیغات شهروندی مناطق 15 گانه این شهر، به موضوع درختکاری اختصاص یافت.
احمد رضایی دارافشانی با بیان اینکه این تبلیغات از پنجم اسفندماه به مدت  20 روز در سطح شهر اصفهان نصب خواهد بود تصریح کرد: هوایم را داشته باشید، جان شما و جان شاخه هایم از جمله پیام هایی است که در این دوره از تابلوهای تبلیغات شهروندی به آن پرداخته شده است تا موجب ترویج فرهنگ حفظ درختان در بین شهروندان شود.
وی با اشاره به اینکه شهر اصفهان یکی از مهمترین شهرهای گردشگری  جهان بشمار می آید اظهار داشت: در این دوره از تبلیغات شهری در مناطق گردشگری، پیام ها به دو زبان انگلیسی و فارسی نوشته شده است تا مسافران خارجی نیز از این پیام ها بهره مند شوند.
علاقه مندان برای آشنایی بیشتر از تولیدات فرهنگی و برنامه های اداره توسعه فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان می توانند با شماره 34467360 تماس گرفته و یا به وب سایت shahrvandi.net مراجعه کنند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.