دوشنبه - ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
بازنویسی مدام نمایشنامه از شگردهای نوشته خوب است
 

نمایش و تحلیل روانشناختی "اولین انسان" در سینما گپ
 


اکران انیمیشن بچه رییس در بچه ها سینما
 

بهبود مهارت‌های ارتباطی در "چتری برای یک حس خوب"
 

آموزش تکنیک‌های "مهندسی خلاقیت" در خانه جوان
 

گفتن از ناگفته‌های عاشورا زیر خیمه نوجوانان
 

عکاسی معماری دمِ‌دستی نیست
 

رسانه؛ اطلاع‌رسان یا جریان‌ساز؟
 

کار داوطلبانه، تمرین پویایی در جامعه است
 

خلاقیت در شهر جریان می‌یابد

خلاقیت در شهر جریان می‌یابد
شهر خلاق جايی است كه هنر و تنوع فرهنگی به دليل اهميت و توانايی خاص آن مورد تشويق قرار می گيرد و افراد می توانند در زندگی روزمره خود از فعاليت های خلاق بهره ببرند. 

ايده شهر خلاق مبحثي جديد و مورد توجه در حوزه مطالعات شهري و به ويژه مديريت شهري بوده و برای بهتر شدن محيط و ارتقاي كيفيت زندگي به واسطه تفكرات نو شهروندان تأكيد دارد.
اركان شهر خلاق شامل مردم، بنگاه هاي اقتصادي، فضاها، پيوندها و چشم انداز است كه توجه به اين اركان براي ايجاد و توسعه شهرهاي خلاق در آينده حياتي است. 
فاطمه اکبرزاده، مدیر خانه جوان وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان درباره همایش "شهر خلاق با شهروندان خلاق" اظهار کرد: این همایش به بررسی چیستی و چرایی مهندسی خلاقیت، روش‌ها و ابزارها و فرصت های مهندسی خلاقیت و نگاهی متفاوت به شهر و شهروندی در این زمینه می‌پردازد.
وی ادامه داد: همایش "شهر خلاق با شهروندان خلاق" امروز  27 مردادماه ساعت 17 در سالن همایش‌های کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان با حضور محمد علی اله یاری، روزبه پرچمی، محمد حسین مجتبایی و ندا روشندل برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه این همایش برای عموم آزاد و رایگان است، افزود: هدف از برگزاری چنین برنامه هایی این است که شهروندان با هر شغلی بدانند برای داشتن شهری خوب، باید راه حل های خلاقانه را بدانند و در این همایش 40 اصل مهندسی خلاقیت را آموزش می‌بینند.
اکبرزاده خاطرنشان کرد: بعد از این همایش خانه جوان وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان آمادگی دارد در اصناف مختلف کارگاه های تخصصی مهندسی خلاقیت را برگزار کند. 

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.