پنجشنبه - ۲۵ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
آشنایی با معـــماری قاجار در موزه گرمابه علیقلی آقا
 

برگزاری دومین همایش "طراحـــی دارو" در خانه جوان
 


طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

خانه سمن‌های بانوان سقفی برای انسجام بیشتر است

خانه سمن‌های بانوان سقفی برای انسجام بیشتر است
معاون فرهنگی هنری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان گفت: خانه سمن‌های بانوان شهر اصفهان مانند سقفی است که به سازمان‌های مردم‌نهاد انگیزه می‌دهد که در زیر آن منسجم‌تر کار کنند.

حمید دهقانی در مورد افتتاح خانه سمن‌های بانوان شهر اصفهان در مرکز تخصصی بانوان آفتاب اظهار داشت: گردهمایی سمن‌های شهر اصفهانی با این تنوع در زمینه کاری جای تحسین دارد.
وی افزود: خانه سمن‌های بانوان شهر اصفهان مانند سقفی است که به سازمان‌های مردم‌نهاد انگیزه می‌دهد که در زیر این سقف منسجم‌تر کار کنند و از ظرفیت‌های مرکز تخصصی بانوان آفتاب نیز بهره ببرند.
معاون فرهنگی هنری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان گفت: این خانه، سمن‌های شهر اصفهان را از شکل جزیره‌ای خارج می‌کند و باعث ایجاد ارتباط درونی و انسجام‌بخشی در آنها خواهد شد.
دهقانی با بیان اینکه مراکز فرهنگی وابسته به شهرداری اصفهان به 2 شکل شهری و محله‌ای است، ادامه داد: می‌توانید از خانه سمن‌ها به عنوانی پایگاهی برای برنامه‌های شهری استفاده کنید، اما اگر بتوانید با مراکز محلی در 15 منطقه و 200 محله شهر اصفهان ارتباط برقرار کنید، اقدامات بزرگی انجام خواهد گرفت.
وی به برنامه خانه جوان برای آموزش 100 هزار کارآفرین در شهر اصفهان تصریح کرد: سمن‌های اصفهان می‌توانند در این برنامه و همچنین برنامه‌های سایر مراکز و ادارات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری مشارکت داشته باشند.
دهقانی با بیان اینکه فرهنگسرای اسوه اصفهان با برنامه‌های اخیر خود تبدیل به مرکزی برای توانمندسازی زنان شده است، تصریح کرد: در جشن میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر در این فرهنگسرا نزدیک به 1200 نفر حضور داشتند و بیشتر گردانندگان این جشن بانوان بودند. همچنین در حاشیه این جشن تولیدات دست‌ساز بانوان در نمایشگاهی به معرض بازدید و فروش گذاشته شد.
وی اظهار داشت: 240 مرکز فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در زیرمجموعه سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی وجود دارد که آمادگی همکاری با سمن‌های شهر اصفهان را دارند و وظیفه ما بسترسازی برای فعالیت سازمان‌های مردم‌نهاد است.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.