دوشنبه - ۱ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
پیام مهر شهردار اصفهان به دانش آموزان
 

تابلوهای شهروندی رنگ مِهر به خود گرفت
 

آموزش بایدها و نبایدهای نجوم رصدی پیشرفته
 

قرار با ستاره‌ها در باغ غدیر
 

آموزش مفاهیم شهروندی به دانش آموزان در کتاب "کلاس شهر"
 

برپایی نمایشگاه "راه بی پایان" در  پارک کوهستانی صفه
 


رونمایی از کتاب دوم "سینماتوگراف" با حضور کیانوش عیاری
 

سوت پایان رقابت های والیبال دختران محلات شهر اصفهان
 

صفر تا صد فروش در نشست "مدیریت محصول"
 

ثبت نام علاقه مندان به سینما در باشگاه داوطلبان نخستین نمایشگاه صنعت سینما

ثبت نام علاقه مندان به سینما در باشگاه داوطلبان نخستین نمایشگاه صنعت سینما
دبیر اجرایی نخستین نمایشگاه صنعت سینمای اصفهان گفت: حضور در باشگاه داوطلبان، راه را برای ورود علاقمندان به دنیای سینما هموار می‌کند.

سعید امامی ضمن دعوت به همکاری از علاقمندان به همکاری با تیم اجرایی این نمایشگاه اظهار داشت: نمایشگاه صنعت سینمای اصفهان می‌تواند گامی موثر در راه ارتقای صنایع خلاق در اصفهان برداشته و این مهم با حضور همه علاقمندان به این صنعت محقق می‌شود.
وی با بیان این موضوع که باشگاه داوطلبان نمایشگاه راه را برای حضور علاقمندان هموار می‌سازد، افزود: تمامی علاقمندانی که تمایل به  همکاری در این رویداد داشته باشند می‌توانند با ثبت نام در این باشگاه داوطلبان تجربه حضور در این رویداد را در کارنامه خود ثبت کنند.
دبیر اجرایی نخستین نمایشگاه صنعت سینمای اصفهان در ادامه گفت: نسبت به علاقه و توانایی‌های داوطلبان، گروه‌های تخصصی تشکیل شده و فعالیت داوطلبان در این گروه‌ها آغاز می‌شود. برگزاری کارگاه‌ها و نشست‌ها، برگزاری رویدادهای نمایشگاه از جمله پیچینگ، همکاری با تیم رسانه‌ای از جمله فعالیت‌هایی است که داوطلبان در آن شرکت می‌کنند.
وی باشگاه داوطلبان را نقطه طلایی نخستین نمایشگاه صنعت سینمای اصفهان دانست و گفت: سعی بر آن است که نمایشگاه به دست فعالان عرصه سینما مسیر خود را طی کند، حضور در باشگاه داوطلبان فرصت آشنایی و همکاری با بزرگان صنعت سینما را پدید آورده و موجب شبکه سازی در صنعت سینمای استان می‌شود.
امامی خاطرنشان کرد: علاقمندان تا 10 بهمن ماه فرصت دارند از ساعت ۱۵ الی ۱۹ به دفتر تخصصی سینما وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان واقع در خیابان استانداری مراجعه کرده و آمادگی خود را برای حضور در این رویداد اعلام کنند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.