چهارشنبه - ۲۴ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
آشنایی با معـــماری قاجار در موزه گرمابه علیقلی آقا
 

برگزاری دومین همایش "طراحـــی دارو" در خانه جوان
 


طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

حرکت به قصد سیاحت در دومین کارگاه "سفر و گردشگری"

حرکت به قصد سیاحت در دومین کارگاه "سفر و گردشگری"
دومین کارگاه "سفر و گردشگری" روز پنجشنبه ۷ شهریورماه از ساعت ۱۷ تا ۱۹ با موضوع "حرکت به قصد سیاحت عالم" در سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی برگزار می شود.

گردشگری یا توریسم  به‌طور کلی به عنوان مسافرت تفریحی در نظر گرفته می‌شود. هر چند که در سال‌های اخیر شامل هرگونه مسافرتی می‌شود که شخص به واسطه آن از محیط کار یا زندگی خود خارج شود. به کسی که گردشگری می‌کند گردشگر یا توریست گفته می‌شود. واژه گردشگر از زمانی پدید آمد که افراد طبقه متوسط اقدام به مسافرت کردن نمودند. از زمانی که مردم توانایی مالی بیشتری پیدا کردند و عمرشان طولانی‌تر شد، این امر ممکن شد. اغلب گردشگرها بیش از هر چیز به هوا، فرهنگ یا طبیعت مقصد خود علاقه‌مند هستند.
علیرضا مساح، رییس اداره گردشگری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در این باره اظهار کرد: مجموعه کارگاه های سفر و گردشگری به دنبال آن است که فرهنگ گردشگری را به مردم آموزش دهد.
وی افزود: این برنامه ها قرار است به مردم یاد دهد چگونه در حالیکه ارزان سفر‌ می کنند از آن لذت ببرند و گرفتار مشکلات نشوند همچنین افرادی که با سفر زندگی می کنند فرهنگ تجربیات سفرشان را به مردم منتقل می کنند.
وی با بیان اینکه کارگاه "سفر و گردشگری" به صورت ماهیانه و رایگان برگزار می شود، خاطرنشان کرد: دومین کارگاه از این برنامه روز پنجشنبه ۷ شهریورماه از ساعت ۱۷ تا ۱۹ با موضوع "حرکت به قصد سیاحت عالم" با حضور رضا شهران در سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی برگزار می شود.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.