دوشنبه - ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
بازنویسی مدام نمایشنامه از شگردهای نوشته خوب است
 

نمایش و تحلیل روانشناختی "اولین انسان" در سینما گپ
 


اکران انیمیشن بچه رییس در بچه ها سینما
 

بهبود مهارت‌های ارتباطی در "چتری برای یک حس خوب"
 

آموزش تکنیک‌های "مهندسی خلاقیت" در خانه جوان
 

گفتن از ناگفته‌های عاشورا زیر خیمه نوجوانان
 

عکاسی معماری دمِ‌دستی نیست
 

رسانه؛ اطلاع‌رسان یا جریان‌ساز؟
 

کار داوطلبانه، تمرین پویایی در جامعه است
 

حراج ۱۲۵ بوم نقاشی هنرمندان اصفهانی به نفع کودکان کار

حراج ۱۲۵ بوم نقاشی هنرمندان اصفهانی به نفع کودکان کار
مدیر اداره امور اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان گفت: بوم یک کیلومتری نقاشی "رویای کودکان" با موضوع کودکان کار خلق شد و آثار آنها به نفع کودکان کار به فروش رسید.

مسعود مهدویان‌فر با اشاره به اینکه کارزار یک کیلومتر بوم نقاشی تصویرگری با عنوان "رویای کودکان" با هدف تبلیغ و ترویج فرهنگ رفتار با کودکان کار برای نخستین بار به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان برگزار شده است، اظهار داشت: 30 مردادماه در کارزار یک کیلومتری بوم نقاشی ۳۰۰ نفر تصویرگر اصفهانی شرکت کردند که پس از داوری آثار ۱۲۵ اثر به نمایش گذاشته شد.
وی پیرامون اینکه برای فراهم آوردن بخشی از نیاز کودکان کار، بوم یک کیلومتری "رویای کودکان" در اصفهان برگزار شد، افزود: آثار منتخب به نفع کودکان کار برای نخستین بار در موزه هنرهای معاصر اصفهان به حراج گذاشته شد و حدود 60 درصد اثرها با هزینه‌ای بالغ بر 60 تا 70 میلیون تومان به فروش رسید.
مدیر اداره امور اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان با بیان اینکه هزینه فروش آثار کارزار بوم یک کیلومتری نقاشی "رویای کودکان" با هدف حمایت از تحصیل، سلامتی و بیمه عمر کودکان کار صرف می‌شود، گفت: در راستای حمایت از کودکان کار با مجموعه‌ای از سازمان‌های مردم نهاد، خیریه‌ها و سمن‌ها مرتبط هستیم که عواید حاصل از فروش این محصولات هنری صرف اموری همچون ارتقا فرهنگی و آموزش کودکان کار می‌شود.
وی اظهار داشت: این نخستین و امیدوار کننده‌ترین حراجی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان بوده که با استقبال خوب و امیدواری‌ها ایجاد شده لذا در نظر داریم بتوانیم چنین اقداماتی را تداوم دهیم.
گفتنی است؛ خردادماه به مناسبت روز جهانی مقابله با کودک کار ورک شاپی با حضور ۳۰۰ هنرمند اصفهانی به طول بیش از یک کیلومتر بوم نقاشی برگزار و آثار آن در نمایشگاه و حراج آثار هنری "رویای کودکان" روز چهارشنبه ۳۰ مردادماه به نفع کودکان کار به نمایش و حراج گذاشته شد.
 

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.