سه شنبه - ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
یاددهی و یادگیری نجوم به روایت ابوریحان بیرونی
 

پسوریازیس بیماری نیست، با هم مهربان باشیم
 

"میرزا جواد"؛ اولین شهید عکاس در جریان مشروطه
 

اکران و تحلیل فیلم "آباجان" در زاویه دید
 

برپایی نمایشگاه "ماه مهر" ویژه بازگشایی مدارس
 

آموزش صد هزار شهروند اصفهانی در "توانِ هفت"
 

بازنویسی مدام نمایشنامه از شگردهای نوشته خوب است
 

نمایش و تحلیل روانشناختی "اولین انسان" در سینما گپ
 


اکران انیمیشن بچه رییس در بچه ها سینما
 

برگزاری جشنواره زمستانه "جمعه های بهاری" در پارک جنگی ناژوان

برگزاری جشنواره زمستانه "جمعه های بهاری" در پارک جنگی ناژوان
پارک زیبای ناژوان که بسیاری آن را ریه‌های شهر اصفهان می‌دانند در تمام فصول میزبان گردشگران و مردم این شهر است. تفریحات زیادی دراین پارک زیبا قرار دارد از دوچرخه سواری گرفته تا تله سیژو انواع باغ‌های زیبایی که برای خلق  یک روز پرنشاط ایجاد شده‌اند.

 
سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان نیز به منظور ترغیب مردم و ایجاد فضایی دلنشین جشنواره‌های زیادی را در فصول مختلف برگزار می‌کند که یکی از آنها جشنواره تابستانه ناژوان بود که تابستان گذشته در محل این پارک برگزار شد.
اما این بار مدیریت ویژه برنامه های شهری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان و مدیریت پارک ناژوان دست به کار جدیدی زده و این روزها شاهد برگزاری جشنواره زمستانه ناژوان هستیم.
سید ابراهیم حسینی، مدیر ویژه‌برنامه‌های شهری سازمان فرهنگی  اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با اشاره به برگزاری این جشنواره، گفت: با همراهی مجموعه تفریحی فرهنگی ناژوان و به منظور ایجاد نشاط در بین مردم شهر اصفهان در ایام زمستان برنامه‌ریزی‌های لازم به منظور برگزاری جشنواره زمستانه "جمعه های بهاری" در این پارک زیبا آغاز شد.
وی با اشاره به آغاز این برنامه از هفته نخست آذر، گفت: این برنامه تا پایان دی ماه ادامه خواهد یافت، در بهمن برنامه به علت همزمانی با ایام فاطمیه متوقف سپس از 10 اسفند برای استقبال از بهار آماده شده و جشنواره ویژه‌ای برای آن در نظر گرفته خواهد شد.
مدیر ویژه‌برنامه‌های شهری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با بیان اینکه اجرای برنامه‌های زمستانه مانند جُنگ‌ها و ویژه برنامه‌های شب یلدا آن هم در یک فضای بسته قانع‌کننده نبوده، خاطرنشان کرد: به همین منظور این جشنواره در روزهای جمعه در فضای باز پارک ناژوان از ساعت 10 صبح تا 16 میزبان همشهریان و توریست‌ها خواهد بود.
وی ادامه داد: این برنامه‌ها شامل جُنگ، مسابقات مختلف ویژه کودکان و بزرگسالان، اَبروالیبال و فوتبال دستی انسانی است و تمام اعضای خانواده می‌توانند در این برنامه شرکت کرده و آخر هفته شادی را به خود و اعضای خانواده هدیه کنند.
حسینی با اشاره به آغاز این برنامه از ساعت 10 صبح روزهای جمعه، بیان کرد: برنامه به دو بخش تقسیم می‌شود از ساعت 10 تا 13 به جُنگ و استیج اختصاص دارد، سپس پس از یک استراحت و صرف ناهار از ساعت 14 بخش دوم برنامه و مسابقات تفریحی آغاز می‌شود.
وی در مورد این مسابقات، گفت: مسابقات به دو بخش اَبروالیبال و فوتبال دستی انسانی تقسیم می‌شود، اَبروالیبال همان بازی والیبال است که در آن توپ بزرگی قرار دارد و فوتبال دستی انسانی هم مانند بازی فوتبال دستی است که به جای مهره‌های آن از انسان استفاده شده است.
حسینی با اشاره به مسابقات ویژه زوجین، گفت: این دست‌ بازی‌ها نیز به صورت خانوادگی برگزار می‌شود که شامل طناب‌کشی، چرخاندن حلقه و ... بوده و عامل مهمی در افزایش سرعت و دقت خانواده‌ها محسوب می‌شود و تا ساعت 17 ادامه دارد.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.