جمعه - ۳ خرداد ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده


رقابت های بوکس آقایان با معرفی برترین ها به پایان رسید
 

رقابت 250 ورزشکار در مسابقات کشتی جام مولای عرشیان
 


اعلام نفرات برتر کونگ فو در جام مولای عرشیان
 

هیجانات مثبت از اعتیاد جلوگیری می‌کند
 

اولین حضور رشته ورزشی کونگ فو در جام بانوی قدسیان
 

برترین های ووشو در جام مولای عرشیان معرفی شدند
 

نمایش افطاری های ساده و سالم در "مهمانی با صفا"
 

توزیع 7 هزار مداد کاشتنی در هفته درختکاری

توزیع 7 هزار مداد کاشتنی در هفته درختکاری
رییس اداره توسعه فرهنگ شهروندی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان از توزیع مدادهای کاشتنی در بین شهروندان اصفهانی در هفته درختکاری خبر داد.

احمد رضایی درباره ویژه‌برنامه این اداره در هفته درختکاری اظهار داشت: همزمان با ایام هفته درختکاری 7 هزار مداد کاشتنی از سوی اداره توسعه فرهنگ شهروندی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان در بین شهروندان توزیع شد.
وی افزود: این مدادهای کاشتنی که به آنها مداد سبز، مداد محیط زیستی و یا مداد بذردار هم گفته می‌شود، به صورت یک کپسول بذردار طراحی شده است و زمانی که مصرف شده و کوتاه می‌شوند با کاشته شدن در خاک سبز می‌شوند.
رییس اداره توسعه فرهنگ شهروندی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان ادامه داد: این مدادهای کاشتنی در جشن‌هایی که به مناسبت هفته درختکاری در سطح شهر در حال برگزاری است، در بین شهروندان توزیع می‌شود.
رضایی تشویق شهروندان به درختکاری و فرهنگ‌سازی درباره حفظ محیط زیست، جلوگیری از قطع درختان و پاسداشت طبیعت به‌ویژه در بین کودکان، نوجوانان و دانش‌آموزان را هدف از اجرای این برنامه دانست و گفت: به همراه این مدادهای کاشتنی کاتالوگ‌هایی نیز به شهروندان داده می‌شود تا با نحوه کاشتن و نگهداری از این گیاهان آشنا شوند. توسعه فرهنگ استفاده از مواد بازیافتی نیز از دیگر اهداف طراحی مدادهای کاشتنی است.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.