پنجشنبه - ۲۵ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
آشنایی با معـــماری قاجار در موزه گرمابه علیقلی آقا
 

برگزاری دومین همایش "طراحـــی دارو" در خانه جوان
 


طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

زمان ارسال آثار به جشنواره "بهشت در قاب تصویر" تمدید شد

زمان ارسال آثار به جشنواره "بهشت در قاب تصویر" تمدید شد
فراخوان چهارمین دوره از جشنواره "بهشت در قاب تصویر" با محوریت تولیدات رسانه‌ای تصویری مراکز فرهنگی به همت دفتر تخصصی سینما سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تا پایان آذرماه جاری تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان، رئیس دفتر تخصصی سینما در معرفی جشنواره بهشت در قاب تصویر گفت: تولیدات رسانه ای تصویری مراکز فرهنگی و هیئت‌های مذهبی استان اصفهان در جشنواره‌ای با نام بهشت در قاب تصویر به نمایش در خواهد آمد. هدف اصلی این جشنواره در اولویت اول توانمند سازی آثار فرهنگی و عرصه درست آثار مراکز فرهنگی بوده است.
مصطفی حیدری در این زمینه ادامه داد: در جشنواره بهشت در قاب تصویر ما با مخاطب به خصوصی روبرو هستیم و این موضوع را از بخش‌ها و موضوعات این جشنواره می‌توان متوجه شد. مخاطب جشنواره فعالان مراکز فرهنگی، هیئت‌های مذهبی و دیگر مکان‌های مذهبی است.
وی به بخش‌های مختلف جشنواره در قاب تصویر اشاره کرد و افزود: این جشنواره شامل بخش‌های فیلم کوتاه داستانی، مستند، انیمیشن، اینفوموشن، کلیپ تصویری، کلیپ صوتی و فیلم‌نامه است. بخش‌های ویژه حاضر در این جشنواره موضوعاتی چون "تجلی قرآن در جامعه" و "شهید حججی" با محوریت معرفی فعالان گمنام فرهنگی خواهد بود.
وی در مورد اهداف برگزاری جشنواره خاطرنشان کرد: جشنواره بهشت در قاب تصویر اهدافی فرهنگی را در جامعه دنبال می‌کند، این اهداف تلاش می‌کنند با ایجاد بستری مناسب جهت شناسایی، معرفی و حمایت از استعدادهای جوان مراکز فرهنگی در عرصه‌های هنری به استعدادیابی بپردازند.
وی تصریح کرد: اگر آثار دوره‌های گذشته جشنواره بهشت در قاب تصویر را مرور کنیم به این نتیجه خواهیم رسید که هر سال کیفیت آثار به حد قابل توجهی بالا  رفته و با بالا رفتن روند آثار استقبال از این جشنواره رو به افزایش است. امسال جدا از جنبه رقابتی این جشنواره برنامه‌ای برای جمع‌آوری آثار برتر در نظر گرفته شده است.
رییس دفتر تخصصی سینما سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان بیان کرد: علاقه‌مندان به شرکت در چهارمین جشنواره "بهشت در قاب تصویر" می ‌توانند در زمینه موضوعات مذهبی، آیینی چون سوگواره‌ها، میلاد و اعیاد اهل بیت(علیهم السلام)، مناسبت‌های ملی مذهبی، ویژه برنامه‌هایی چون اعتکاف، روز عرفه، مهدویت و دیگر موضوعاتی مانند نهضت جهانی انتظار، گفتمان انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، فرهنگ پایداری و سبک زندگی ایرانی اسلامی به ساخت و فعالیت در مورد آثار خود بپردازند.
آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا پایان آذرماه تمدید شده که هنرمندان و علاقه‌مندان برای فعالیت‌های فرهنگی مرتبط با جشنواره و ثبت آثار و اطلاع از قوانین شرکت در جشنواره می‌توانند به آدرس اینترنتی WWW.SIMORGHFILMESF.IR مراجعه کنند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.