پنجشنبه - ۲۵ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
آشنایی با معـــماری قاجار در موزه گرمابه علیقلی آقا
 

برگزاری دومین همایش "طراحـــی دارو" در خانه جوان
 


طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

تماشاخانه ماه میزبان تئاتر "شاهرخ"

تماشاخانه ماه میزبان تئاتر "شاهرخ"
تئاتر "شاهرخ" از ۱۵ مهر تا یکم آبان هر شب ساعت ۱۸ در تماشاخانه ماه به روی صحنه می رود.

شاهرخ ضرغام یکی از محافظان کاباره میامی در دوران شاهنشاهی بود؛ جثه‌ای تنومند داشت و در محله او را به نام "شاهرخ غول" می‌شناختند. اما عشق یک نفر سرنوشت او را تغییر داد و او به حر انقلاب معروف شد.
نمایش "شاهرخ" به نویسندگی بهنام میرزایی و کارگردانی محمد رادمهر به صورت تک پرسوناژ با زبان هنر و با بازی محمد رادمهر به روی صحنه می رود.
طراح و کارگردان تئاتر شاهرخ در این رابطه  گفت: این تئاتر در مورد شخصی با نام شاهرخ است که بادیگارد کاباره میامی بوده و علی رغم اینکه حقوق خوبی میگرفته با ساواک درگیر می شود.
محمد رادمهر با بیان اینکه شاهرخ با امام خمینی(ره) دیدار می کند و شخصی انقلابی می شود، اظهار کرد: او بادیگارد حضرت امام می شود و با شروع جنگ به جبهه می رود و در ۱۷ آذرماه ۵۹ همزمان با تولدش شهید می شود.
وی با اشاره به موفقیت های این تئاتر، بیان کرد: شاهرخ در دومین جشنواره تئاتر روح اله و جشنواره تئاتر ارس باران جوایز زیادی دریافت کرده است.
این کارگردان افزود: موضوع و سبک اجرایی شاهرخ مستند است و به لحاظ تکنیکی تئاتری شفاهی را به روی صحنه می برد و مخاطب را با خود همراه می سازد.
این کارگردان خاطرنشان کرد: تئاتر "شاهرخ" با همکاری گروه تئاتر آوان و فرهنگسرای پایداری وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان از ۱۵ مهر تا یکم آبان از ساعت ۱۸ در تماشاخانه ماه واقع در خیابان استانداری به روی صحنه می رود که علاقه مندان برای تهیه بلیط می توانند به سایت gisheh8.com مراجعه کنند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.