چهارشنبه - ۲۴ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
آشنایی با معـــماری قاجار در موزه گرمابه علیقلی آقا
 

برگزاری دومین همایش "طراحـــی دارو" در خانه جوان
 


طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

برخی هیاهوها درباره برنامه‌های تفریحی شهرداری درست نیست

برخی هیاهوها درباره برنامه‌های تفریحی شهرداری درست نیست
نایب‌رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: استقبال از برنامه‌های شاد و تفریحی شهرداری نشان می‌دهد که کار مدیریت شهری خوب بوده است و ایجاد هیاهو توسط عده‌ای درباره این برنامه‌ها درست نیست.

علیرضا نصر اصفهانی در آیین اختتامیه جشنواره تابستان 97 اداره تفریحی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان با عنوان «سوت شادی»، با تسلیت ایام سوگواری امام حسین (ع) اظهار داشت: ایجاد شور و نشاط در شهر و شهروندان از رویکردهای اصلی پنجمین دوره شورای شهر اصفهان است و یکی از مهم‌ترین دلایل ما برای اتخاد این رویکرد، توصیه‌های دینی است.
وی با بیان اینکه یکی از ویژگی‌های فرد مومن داشتن نشاط و هویدا شدن این شادی در چهره او است، افزود: این نشاط و شادابی در برنامه‌های تابستانه سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان تبلور خوبی داشت.
نایب‌رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: حضور خانوادگی شهروندان در این برنامه‌ها اتفاق مبارکی بود و تأکید بر این انسجام خانوادگی و طراحی برنامه‌هایی که برای همه گروه‌ها جذابیت داشته باشد، باید ادامه یابد.
نصر اصفهانی ادامه داد: برگزاری برنامه مدرسه تابستانی صنایع دستی در موزه هنرهای معاصر کار بسیار ارزشمندی بود و در این برنامه، کودکان بسیاری در طول یک هفته استعداد خود را به خوبی بروز داده بودند و این موضوع مسئولیت ما را سنگین‌تر از قبل می‌کند.
وی با اشاره به وجود نبوغ و خلاقیت در برنامه‌های تفریحی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان تصریح کرد: در وضعیت اقتصادی فعلی، مدیریت صحیح منابع موجود بر ایجاد منابع جدید اولویت دارد. برای ساخت برخی فرهنگسراها چندین میلیارد تومان هزینه شده است، در حالی که استقبال از کلاس‌های آنها در تابستان اندک بود و برخلاف بخش ورزشی، در بخش‌های فرهنگی و هنری شاهد هدررفت امکانات هستیم که این موضوع باید مدیریت شود.
نصر اصفهانی اضافه کرد: استقبال از برنامه‌های تفریحی نشان می‌دهد که کار مدیریت شهری خوب بوده است و ایجاد هیاهو توسط عده‌ای درباره این برنامه‌ها درست نیست. به عنوان کسی که 11 سال در شورای شهر حضور دارم و در دوره‌های گذشته مدیریت شهری نیز در برنامه‌های تفریحی شهرداری حضور می‌یافتم، به کسانی که این اقدامات را زیر سوال می‌برند اعلام می‌کنم که افرادی که عنوان می‌کنند در برگزاری برنامه‌های شاد و پرنشاط شهرداری افراط شده و برخی موازین دینی و شرعی رعایت نمی‌شود، این را از سر حسادت می‌گویند.
نایب‌رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: درست است که امسال تعداد این برنامه‌ها در گوشه و کنار شهر اصفهان نسبت به سال‌های گذشته افزایش یافته بود، اما نمی‌توان این‌طور عنوان کرد که وجود شادی و نشاط در این برنامه‌ها دلیل بر عدم رعایت موازین شرعی است.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.