پنجشنبه - ۲۵ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
آشنایی با معـــماری قاجار در موزه گرمابه علیقلی آقا
 

برگزاری دومین همایش "طراحـــی دارو" در خانه جوان
 


طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

تصویر سالمندان در قاب "خاطرات سپید"

تصویر سالمندان در قاب "خاطرات سپید"
نمایشگاه عکس سالمندی با عنوان "خاطرات سپید" از ۹ مهرماه به مدت ۱۰ روز در گالری شماره یک کتابخانه مرکزی برای بازدید عموم دایر است.

فرزندان بزرگ می شوند و بزرگ ها پیر. این قانون زندگی است و مدام تکرار می شود؛ بنابراین اگر بزرگ تر ها از همین امروز راهکار های رفتار با سالمندان خانواده را فرا بگیرند و با احترام بیشتری با آن ها رفتار کنند، فرزندان شان هم در آینده همین رفتار ها را با آن ها خواهند داشت. در این بین نوجوانان و جوانان هم باید اصول رفتار با سالمندان را بیاموزند تا باعث ناراحتی آن ها نشوند.
باغ تجربه به عنوان دفتر تخصصی سالمند سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان همزمان با روز جهانی سالمند برنامه های متنوعی را تدارک و به اجرا رساند.
مدیر دفتر تخصصی سالمند در این رابطه گفت: نمایشگاه عکس سالمندی با عنوان "خاطرات سپید" در همین راستا از ۹ مهرماه به مدت ۱۰ روز برپا شده که همه روزه از ساعت ۸ تا ۱۲ و 15 تا ۱۹ در گالری شماره یک کتابخانه مرکزی مورد بازدید علاقه مندان قرار می گیرد.
فهیمه کدخدایی اظهار کرد: دفتر تخصصی سالمند سال گذشته جشنواره عکس "یاقوت های سپید" را برگزار کرد و نیازسنجی های لازم  از بین آثار ارسال شده انجام گردید لذا امسال در قالب نمایشگاه "خاطرات سفید" با موضوعی مشخص صورت گرفت.
وی ادامه داد: دفتر تخصصی سالمند وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان محتواهای لازم از جمله نیاز، دغدغه، توانمندی و تکریم سالمندان را برای تهیه ۳۵ عکس به عکاس ارائه کرد.
وی با بیان اینکه عکاس این آثار محبوبه سیفی است و عکاسی این آثار ۵ ماه طول کشیده است، بیان کرد: برگزاری این نمایشگاه همزمان با روز جهانی سالمند بهانه ای است که تلنگری به خانواده ها زده شود تا قدر سالمندان را بدانند و همراه با آن ها از این نمایشگاه بازدید کنند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.