سه شنبه - ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
یاددهی و یادگیری نجوم به روایت ابوریحان بیرونی
 

پسوریازیس بیماری نیست، با هم مهربان باشیم
 

"میرزا جواد"؛ اولین شهید عکاس در جریان مشروطه
 

اکران و تحلیل فیلم "آباجان" در زاویه دید
 

برپایی نمایشگاه "ماه مهر" ویژه بازگشایی مدارس
 

آموزش صد هزار شهروند اصفهانی در "توانِ هفت"
 

بازنویسی مدام نمایشنامه از شگردهای نوشته خوب است
 

نمایش و تحلیل روانشناختی "اولین انسان" در سینما گپ
 


اکران انیمیشن بچه رییس در بچه ها سینما
 

مدیر نمایندگی خیریه موسسه الزهرا(سلام ا...علیها) عنوان کرد:

تسهیل در ازدواج اول از اهم برنامه های موسسه الزهرا(سلام ا... علیها) 

 تسهیل در ازدواج اول از اهم برنامه های موسسه الزهرا(سلام ا... علیها) 
موسسه الزهرا سلام ا... علیها با تایید و همراهی مراجع عظام تقلید و همت و درایت حجت الاسلام والمسلمین سید حسن امامی، سه دهه پیش تاکنون فعالیت خود را آغاز کرده است.

پیوند ازدواج سرآغاز تشکیل خانواده و بنیادی ترین واحد اجتماعی جهان هستی است. اهمیت این موضوع تا آنجاست که موسسه الزهرا سلام ا... علیها با تایید و همراهی مراجع عظام تقلید و همت و درایت حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید حسن امامی، سه دهه پیش تاکنون فعالیت خود را در سطح ملی و بین المللی آغاز کرده است. از سال 1396 با نظارت حضرت آیت اله شیخ هادی نجفی دفتر نمایندگی استان اصفهان در نظر دارد تا با تسهیل گری در امر ازدواج به پیام مقام معظم رهبری لبیک بگوید که فرمودند: « بعضی از سنت های غلط در مورد ازدواج وجود دارد که دست و پاگیر است و مانع ازدواج جوان هاست. این سنت ها را عملا بایدنقض کرد. امیدوار هستم که مردم ما توجه کنند به این موضوع که مراجعه کنند به متخصص روان شناس و مشاور بخصوص برای محیط خانواده یک ضرورت است.»

مدیر نمایندگی خیریه موسسه الزهرا(سلام ا...علیها) در استان اصفهان با اشاره به اینکه نهضت و بسیج عمومی برای همسرگزینی جوانان باید برقرار شود گفت: همه باید با همکاری همدیگر موجبات تسهیل در امر ازدواج جوانان را فراهم کنیم، چنانچه این مشکل رفع شود بسیاری از ناهنجاری های اجتماعی دیگر هم رفع خواهد شد.

آیت ا... شیخ هادی نجفی ادامه داد: ازدواج بهنگام و موفق موجب کاهش ناهنجاری های اجتماعی خواهد شد. از این رو مهمترین اهداف موسسه الزهرا(سلام ا...علیها) ترویج امر مقدس ازدواج آگاهانه و پایدار است تا برای مشکلات فردی و اجتماعی موجود چاره اندیشی شود.

وی افزود: موسسه الزهرا(سلام ا...علیها) عمری به درازای 32 سال دارد و در جهت تسهیل امر ازدواج جوانان تاسیس شد تا در فرایند معرفی جوانان با رعایت امانت داری و تعهد اخلاقی و شرعی به اهداف مورد نظر دست یابد.

مدیر نمایندگی خیریه موسسه الزهرا (سلام ا...علیها) با اشاره به اینکه موسسه الزهرا(سلام ا... علیها) در شهر اصفهان و سایر شهرستان های استان اصفهان فعالیت دارد اظهار داشت: ازدواج موفق سنگ زیربنای همه موفقیت های اجتماعی است لذا در این موسسه سعی شده تا تعلیم وتبیین سبک صحیح زندگی مطابق با موازین اسلامی و حقوق نوین همسرداری با بهره گیری از کارگاه ها و مشاوره ها تسهیل امر ازدواج جوانان فراهم شود.

آیت ا... شیخ هادی نجفی خاطرنشان کرد: موسسه الزهرا(سلام ا... علیها) تسهیلگر امر ازدواج اول است و ازدواج های موقت و دوم را تحت پوشش قرار نمی دهد. امیدواریم با فرهنگ سازی و آگاهی رسانی روند ازدواج دایم جوانان محقق شود و اهداف این موسسه دنبال شود.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.