پنجشنبه - ۲۵ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
آشنایی با معـــماری قاجار در موزه گرمابه علیقلی آقا
 

برگزاری دومین همایش "طراحـــی دارو" در خانه جوان
 


طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

تابلوهای شهروندی رنگ مِهر به خود گرفت

تابلوهای شهروندی رنگ مِهر به خود گرفت
به منظور آماده سازی فضای شهر برای شروع سال تحصیلی جدید، 300 تابلوی تبلیغات شهروندی سطح شهر حال و هوای مهر به خود گرفت.

رییس اداره توسعه فرهنگ شهروندی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان ضمن اعلام این خبر افزود: شروع سال تحصیلی علاوه بر اینکه برای دانش آموزان ایجاد حس خوب می کند برای بزرگتر هایی که فارغ از تحصیل شده اند نیز حس نوستالژیک دارد که در این دوره از تابلو های تبلیغات شهروندی سعی شده این حس را برای شهروندان ایجاد کنیم.
احمد رضایی ادامه داد: "باز همراه شما مدرسه ای می سازیم" از جملات کلیدی این دوره از تبلیغات شهروندی است که چگونگی رفتار در مدرسه را در قالب "قلب خالی نشود از احساس" و "هر کسی حرف دلش را بزند" به دانش آموزان آموزش می دهد.
وی  در ادامه با بیان اینکه دانش آموزان تأثیر پذیر و آینده سازان کشور محسوب می شوند اظهار داشت: اداره توسعه فرهنگ شهروندی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان علاوه بر ارائه طرح های تبلیغات شهری به منظور ارتقای فرهنگ شهروندی در جامعه  برنامه ای را با عنوان "کلاس شهر" طراحی کرده که همزمان با شروع سال تحصیلی در 40 مدرسه ابتدایی سطح شهر اجرا می کند.
وی کلاس شهر را شامل برنامه های مفرح اعلام و تصریح کرد: در این برنامه نکاتی همچون تفکیک زباله، چگونگی استفاده از حمل و نقل عمومی و دیگر موضوعات شهروندی فرهنگ سازی خواهد شد.
گفتنی است؛ علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتراز تولیدات فرهنگی و برنامه های اداره توسعه فرهنگ شهروندی می توانند با شماره 61-34467360 تماس بگیرند و یا به وب سایت shahrvandi-isf.ir  مراجعه کنند.
 

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.