دوشنبه - ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
بازنویسی مدام نمایشنامه از شگردهای نوشته خوب است
 

نمایش و تحلیل روانشناختی "اولین انسان" در سینما گپ
 


اکران انیمیشن بچه رییس در بچه ها سینما
 

بهبود مهارت‌های ارتباطی در "چتری برای یک حس خوب"
 

آموزش تکنیک‌های "مهندسی خلاقیت" در خانه جوان
 

گفتن از ناگفته‌های عاشورا زیر خیمه نوجوانان
 

عکاسی معماری دمِ‌دستی نیست
 

رسانه؛ اطلاع‌رسان یا جریان‌ساز؟
 

کار داوطلبانه، تمرین پویایی در جامعه است
 

بی اهمیتی به پیرامون عامل تهدید شهرهای بزرگ

بی اهمیتی به پیرامون عامل تهدید شهرهای بزرگ
برنامه گردشگری مرکز- پیرامون جهت بازدید از اماکن تاریخی و تفریحی شهرستان‌های خمینی شهر و نجف آباد توسط اداره گردشگری سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان برنامه ریزی شده است.

هرچند، هیچ شکی نیست که گردشگری  پیرامون نقش مهمی را در احیای و متنوع‌سازی اقتصادی جوامع ایفا می‌کند، اما در عین حال می‌تواند باعث ایجاد تغییراتی در محیط اجتماعی، اقتصادی و فضای زیستی نواحی شود. اثرات و تغییراتی که این صنعت بر جامعه می‌گذارد می‌تواند به صورت فیزیکی، اقتصادی و یا اجتماعی، فرهنگی باشد.
رییس اداره گردشگری سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان اظهار کرد: برنامه گردشگری مرکز- پیرامون جهت بازدید از اماکن تاریخی و تفریحی شهرستان‌های خمینی شهر و نجف آباد توسط اداره گردشگری سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان برنامه ریزی شده است.
علیرضا مساح با بیان اینکه اولین بازدید این برنامه پنجشنبه 31 مرداد ماه برگزار شد، ادامه داد: علاقه مندان برای شرکت در این برنامه می توانند از طریق مراجعه حضوری به اداره گردشگری واقع در خیابان کمال اسماعیل ساختمان معاونت اجتماعی یا برقراری تماس با شماره های 322223663 و 32224994 داخلی 103 و 104 ثبت نام نمایند.
وی با بیان اینکه از لحاظ تاریخی مرکز باید با پیرامون خود ارتباط خوبی داشته باشد، گفت: اگر پیرامون تقویت نشود شهرهای بزرگ روز به روز قوی می‌شوند و مردم به آنجا مهاجرت می‌کنند که همین اتفاق سلامت این شهرها را تهدید می‌کند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.