چهارشنبه - ۲۶ تیر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیدهجای خالی سلوچ در رُمان محبوب من
 

برگزاری جشنواره غیررقابتی "شهر یادت نره" در اصفهان
 

شناسایی یکصدهزار شهروند اصفهانی مبتلا به فشارخون بالا
 دعوت متن به همپوشانی ذهن در موزه هنرهای معاصر اصفهان
 

برگزاری ویژه برنامه "بوی بهشت" همراه با نمایشگاه کتب شهید بهشتی

برگزاری ویژه برنامه "بوی بهشت" همراه با نمایشگاه کتب شهید بهشتی
ویژه برنامه "بوی بهشت" همراه با نمایشگاه کتب شهید بهشتی هفتم تیرماه در کتابخانه مرکزی برگزار می شود.

ویژه برنامه "بوی بهشت" به همراه نمایشگاه کتب شهید بهشتی به مناسبت سی و هفتمین سالگرد شهادت مظلومانه شهید دکتر بهشتی از سوی اداره امور فرهنگی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان و با همکاری خانه شهید بهشتی برگزار می شود.
این ویژه برنامه با حضور دکتر اکرمی از یاران صدیق شهید بهشتی روز پنجشنبه هفتم تیرماه ساعت 17 در کتابخانه مرکزی میزبان عموم شهروندان است.
همچنین نمایشگاه "خاطرات مصور شهید بهشتی در اروپا" از پنجم تا هفتم تیرماه به مدت سه روز در محل نگارخانه مرکزی برپا خواهد بود.
تعداد 50 قطعه عکس از زمان اقامت شهید بهشتی از مناظر دیدنی و آثار باستانی در هامبورگ که توسط شخص ایشان گرفته شده در این نمایشگاه قرار داده شده است.
علاقه مندان برای تماشای این نمایشگاه می توانند از ساعت 9 تا 12 و 15 تا 19 به محل کتابخانه مرکزی واقع در خیابان باغ گلدسته مراجعه کنند.
همچنین یادآور می شود مراسم دعای ندبه به میزبانی خانواده شهید بهشتی نیز روز جمعه هشتم تیرماه ویژه بانوان در محل خانه شهید بهشتی برگزار می شود.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.