چهارشنبه - ۲۴ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
آشنایی با معـــماری قاجار در موزه گرمابه علیقلی آقا
 

برگزاری دومین همایش "طراحـــی دارو" در خانه جوان
 


طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

احسان محمدحسنی میهمان مراسم اختتامیه جشنواره "بهشت در قاب تصویر"

احسان محمدحسنی میهمان مراسم اختتامیه جشنواره "بهشت در قاب تصویر"
مراسم اختتاميه چهارمین جشنواره "بهشت در قاب تصوير" روز چهارشنبه 16 اسفندماه ساعت 19 در کتابخانه مرکزی برگزار می شود.

جشنواره "بهشت در قاب تصویر" ويژه تولیدات رسانه ای مراکز فرهنگی و هیأت های مذهبی استان اصفهان به همت دفتر تخصصي سينما سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان، مجمع فیلم سازان انقلاب اسلامی اصفهان (سیمرغ) و دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برنامه ریزی شده است.
مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره تولیدات رسانه ای مراکز فرهنگی و هیأت های مذهبی استان اصفهان با عنوان "بهشت در قاب تصویر" روز چهارشنبه 16 اسفندماه ساعت 19 در کتابخانه مرکزی برگزار می شود.
این مراسم با حضور "احسان محمدحسنی" مدیرعامل سازمان هنری رسانه ای اوج همراه با اهدای جوایز به برگزیدگان در پنج بخش مستند، داستانی، فیلم نامه، پویانمایی، کلیپ تصویری، نواهنگ و دو بخش ویژه شهید حججی (معرفی فعالان گمنام فرهنگی) و تجلی قرآن در جامعه برگزار خواهد شد.
گفتنی است؛ سازمان هنری رسانه ای اوج یک تشکل مردم نهاد است که هزینه و اعتبارات تولیدات آن با حمایت سپاه پاسداران تأمین می‌شود که اهداف این سازمان، آنطور که از سوی بنیانگذاران آن عنوان شده ایجاد بستری برای شناسایی، آموزش و جهت‌دهی نیروهای مستعد انقلابی در عرصه‌های مختلف هنری و رسانه‌ای و نیز فراهم کردن زمینهٔ تولید و توزیع محصولات هم‌سو با انقلاب اسلامی می‌باشد.
 

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.