چهارشنبه - ۲۴ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
آشنایی با معـــماری قاجار در موزه گرمابه علیقلی آقا
 

برگزاری دومین همایش "طراحـــی دارو" در خانه جوان
 


طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

اجرای نمایش "زندگی یک هنرمند" در مجموعه فرهنگی فرشچیان

اجرای نمایش "زندگی یک هنرمند" در مجموعه فرهنگی فرشچیان
نمايش" زندگي يك هنرمند" از 3 تا 12 فروردين ماه ساعت 19:30 در مجموعه فرهنگي فرشچيان به روی صحنه می رود.

نمایشنامه زندگی یک هنرمند قصه نویسنده ای است که بعد از سال ها، خبرنگاری به دیدنش می آید تا با او در مورد عشق که مضمون آخرین نوشته اوست، مصاحبه کند.
در حین مصاحبه اتفاقات عجیب و کمدی، از قبیل ترکیدن لوله آب، حضور هم رزم قدیمی و طلب پول، خانمی که مزاحم تلفنی است، مادرش که میخواهد خانه خود را عوض کند، دوست صمیمی که قصد خودکشی دارد و..... رخ می دهد، به گونه ای که نویسنده هرگز نمی تواند در مورد عشق حرفی با خبرنگار بزند.
نمایش "زندگی یک هنرمند" از جمله برنامه های کمیته فرهنگی تفریحی ستاد هماهنگی خدمات سفر شهر اصفهان است که ویژه نوروز 97 از سوی تالار هنر وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان به نمایش گذاشته می شود.
متن نمايش بر اساس كتاب "زندگي يك هنرمند" اثر ژان آنوی با ترجمه منيژه محامدي و از انتشارات افراز است كه به كارگرداني علي صادقي اجرا می شود.
فرشید ایل بیگ، شادی شیر مردی، شکوفه حیدریان، بهزاد حاجی حسنی، رعنا زرگرزاده، احمد دهقان، فاطمه اسلامی، اشکان زیباییان، عباس سلطانی، حمیدرضا بهادر از جمله بازیگران این نمایش هستند.
نمايش" زندگي يك هنرمند" از 3 تا 12 فروردين ماه  ساعت 19:30  در مجموعه فرهنگي فرشچيان  به روی صحنه می رود که علاقه مندان برای تهیه بلیط می توانند به سایت www.partakticket.com مراجعه کنند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.