چهارشنبه - ۲۶ تیر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیدهجای خالی سلوچ در رُمان محبوب من
 

برگزاری جشنواره غیررقابتی "شهر یادت نره" در اصفهان
 

شناسایی یکصدهزار شهروند اصفهانی مبتلا به فشارخون بالا
 دعوت متن به همپوشانی ذهن در موزه هنرهای معاصر اصفهان
 

برگزاری جشن" به نام ایران، به رنگ انقلاب" ویژه دانش‌آموزان ابتدایی

برگزاری جشن" به نام ایران، به رنگ انقلاب" ویژه دانش‌آموزان ابتدایی
مدیر خانه انقلاب اسلامی و ولایت با اشاره به برگزاری جشن "به نام ایران به رنگ انقلاب" گفت: این برنامه ویژه دانش‌آموزان ابتدایی است که از 12 تا 21 بهمن در خانه انقلاب اسلامی و ولایت برگزار می‌شود.

ابراهیم عمرانی با بیان اینکه این برنامه از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است، اظهار داشت: در بخش نمایشی "ترامپ به خانه انقلاب می‌آید" تلاش شد تا چهره ترامپ بازسازی شده و از این طریق به دانش‌آموزان معرفی شود.
وی به بخش بازی‌های انقلابی اشاره کرد و افزود: در این بازی‌ها سعی شده تا مفاهیم و ارزش‌های انقلاب برای این گروه سنی از طریق بازی بیان شود.
مدیر خانه انقلاب اسلامی و ولایت ادامه داد: این بازی‌ها شامل پازل 16 تکه‌ای، بازی ماروپله انقلاب، بخش شعارهای انقلابی و پرتاب حلقه است؛ ضمن اینکه دانش‌آموزان با جستجو در استخر توپ می‌توانند شعارهای انقلابی مختلفی را پیدا کرده و در زمان بازی از این شعارها استفاده می‌کنند.
وی با اشاره به برگزاری سرودهای دسته جمعی انقلابی توسط دانش‌آموزان، گفت: تعداد زیادی از این سرودها با همراهی مجری و هماهنگی بین افراد همخوانی می‌شود.
عمرانی به برگزاری نقاله‌خوانی در برنامه " به نام ایران، به رنگ انقلاب" اشاره کرد و اظهار داشت: نقاله‌خوانی نیز حول محور انقلاب اسلامی ایران بوده که از داستان ضحاک آغاز و به رضاخان، محمدرضا پهلوی و در نهایت به انقلاب شکوهمند  ایران، شهدای انقلاب، دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم می‌رسد.
وی به بخش اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و افزود: در این بخش تلاش شد تا به منظور شناخت و حمایت بیشتر از اقتصاد مقاومتی از دانش‌آموزانی که پدران‌شان تولید‌کننده است با اهدای پرچم ایران تقدیر شود.
مدیر خانه انقلاب اسلامی و ولایت با اشاره به برگزاری نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در کنار برگزاری جشن گفت: در این نمایشگاه با نمایش دو خانواده به مقایسه سبک زندگی آنها می‌پردازیم.
وی ادامه داد: در این نمایشگاه مشخصات دو خانواده مانند درآمد، فضا، سبک زندگی و نحوه ارتباط افراد با یکدیگر نشان داده می‌شود، به طور مثال در یک بخش مادری که در حال خیاطی کردن است و با کودکان خود تعامل دارد و در بخش دیگری مادری را نشان می‌دهد که در حال استفاده از تبلت بوده و کودکان او نیز از او الگوبرداری می‌کنند.
عمرانی بیان کرد: این برنامه همه روزه در دو بخش 8 تا 10 و 10 تا 12 میزبان دانش‌آموزان مدارس مختلف است.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.