چهارشنبه - ۲۴ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده

طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

تقویت هویت ملی با بزرگداشت مفاخر ایرانی
 

افزایش نشاط و مشارکت اجتماعی سالمندان در هشت بهشت
 

ویژه دختران مجرد؛

برگزاری کارگاه آموزشی "محرمانه با دختران" در فرهنگسرای پرسش

برگزاری کارگاه آموزشی "محرمانه با دختران" در فرهنگسرای پرسش
کارگاه های آموزشی "محرمانه با دختران" و "بایسته هایی از جنس ندانستن" به همت فرهنگسرای پرسش وابسته به سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان برگزار می شود.

مدیر فرهنگسرای پرسش با اعلام این خبر گفت: دختران با قدم گذاشتن به سنین نوجوانی و ورود به مرحله ای متفاوت با دوره های پیشین رشدشان، نیازمند آگاهی و اطلاع از نکات و ظرایفی درباره جسم خود و نحوه برخورد صحیح با مسائل مرتبط با آن هستند.
پرورش اضافه کرد: همچنین با توجه به مسائلی که امروز در جامعه برای دختران وجود دارد و ضرورت آموزش در این زمینه ها، کارگاه "محرمانه با دختران" در قالب دو جلسه آموزشی در روزهای 11 و 13 آذرماه از سوی فرهنگسرای پرسش سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان برگزار می شود.
او این کارگاه را ویژه دختران مجرد دانست و گفت: همه دختران مجرد در رده سنی 16 تا 40 سال می توانند در این کارگاه ثبت نام کرده و شرکت کنند.
او همچنین از برگزاری کارگاه آموزشی "بایسته هایی از جنس ندانستن" گفت: این کارگاه آموزشی هم ویژه بانوان متاهل و با رویکرد بیان نکات لازم و ضروری پیرامون زندگی زناشویی در قالب سه جلسه آموزشی در روزهای 10، 12 و 14 آذرماه برگزار می شود.  
مدیر فرهنگسرای پرسش خاطرنشان کرد: این کارگاه های آموزشی با حضور دکتر روناک عشقی، از روانشناسان و مشاوران برجسته در حوزه های زوج و خانواده ، مشاوره پیش از ازدواج ، مشاوره خیانت های زناشویی ، مشاوره طلاق و ... برگزار می شود.
پرورش تاکید کرد: علاقمندان به شرکت در این کارگاه ها تا 8 آذرماه فرصت دارند با مراجعه به فرهنگسرای پرسش واقع در خیابان جهاد، کوچه شماره 10، بوستان شاداب ثبت نام کرده و در کارگاه های حضور یابند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.