دوشنبه - ۱ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
پیام مهر شهردار اصفهان به دانش آموزان
 

تابلوهای شهروندی رنگ مِهر به خود گرفت
 

آموزش بایدها و نبایدهای نجوم رصدی پیشرفته
 

قرار با ستاره‌ها در باغ غدیر
 

آموزش مفاهیم شهروندی به دانش آموزان در کتاب "کلاس شهر"
 

برپایی نمایشگاه "راه بی پایان" در  پارک کوهستانی صفه
 


رونمایی از کتاب دوم "سینماتوگراف" با حضور کیانوش عیاری
 

سوت پایان رقابت های والیبال دختران محلات شهر اصفهان
 

صفر تا صد فروش در نشست "مدیریت محصول"
 

برگزاری مسابقات ورزشی "مولای عرشیان و بانوی قدسیان" با حضور 8500 ورزشکار

برگزاری مسابقات ورزشی "مولای عرشیان و بانوی قدسیان"  با حضور 8500 ورزشکار
رشته های والیبال بانوان، بدمینتون و تکواندو آغازگر مسابقات جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان در ماه مبارک رمضان بودند.

این مسابقات با همکاری معاونت ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان و همچنین هیأت های ورزشی در 35 رشته و با حضور حدوداً 8500 ورزشکار در محلات 15 گانه اصفهان آغاز شد.
محسن رویگری مسئول امور مسابقات ورزشي محلات در خصوص آغاز مسابقات ورزشی مولای عرشیان و بانوی قدسیان گفت:  این مسابقات طبق سنوات قبل در ماه مبارک رمضان، امسال نیز پس از برگزاری جلسات متعدد با مسئولان هیأت های مختلف ورزشی تدوین و برنامه ریزی شد که از تاریخ 16 اردیبهشت تا 13 خرداد با حضور حدوداً 8500 ورزشکار دختر و پسر در رده های سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان و جوانان برگزار می شود.
رویگری با اشاره به اینکه امسال تعداد رشته های ورزشی و همچنین تعداد ورزشکاران بیشتر از سال های گذشته است اظهار کرد: امسال در این دوره از مسابقات با افزایش چشمگیر رشته ها روبرو هستیم که برای اولین بار چند رشته ورزشی ویژه جانبازان و معلولین نیز به این مسابقات اضافه شده که در کل، ورزشکاران در 35 رشته ورزشی به رقابت می پردازند.
مسئول امور مسابقات ورزشي محلات سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان در خصوص اهداف برگزاری این مسابقات تصریح کرد: ما تصمیم داریم علاوه بر برگزاری مسابقات سالم و توزیع مدال و حکم قهرمانی، فضایی را ایجاد کنیم تا شهروندان با شور و نشاط اجتماعی به ارتقای سطح سلامت جسم و روح خودشان بپردازند.
 

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.