پنجشنبه - ۲۵ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
آشنایی با معـــماری قاجار در موزه گرمابه علیقلی آقا
 

برگزاری دومین همایش "طراحـــی دارو" در خانه جوان
 


طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

برگزاری مسابقات بین المللی هندبال به مناسبت روز اصفهان

برگزاری مسابقات بین المللی هندبال به مناسبت روز اصفهان
اولین دوره مسابقات بین المللی هندبال جام نکوداشت روز اصفهان از تاریخ یکم آذرماه در سالن شهید سجادی در حال برگزاری است.

مهرداد سلطانی مسئول برگزاری مسابقات چهارجانبه هندبال نکوداشت روز اصفهان در خصوص این مسابقات اظهار داشت: ما تورنمنت چهار جانبه هندبال را در پیش داریم که در دو بخش آقایان و بانوان برگزار می شود که در بخش آقایان سه تیم از ایران و یک تیم از عراق و در بخش بانوان هم 4 تیم سپاهان، ذوب آهن، شاهین شهر و تیم ملی ایران بازی می کنند.
وی ادامه داد: این مسابقات به مناسبت روز اصفهان برنامه ریزی شده که افتتاحیه آن روز پنج شنبه یکم آذرماه در هتل عباسی برگزار  شد و بعد از آن هرروز 2 مسابقه آقایان و 2 مسابقه هم بانوان در سالن شهید سجادی انجام می دهند که اختتامیه این مسابقات نیز روز شنبه سوم آذر ماه برگزار می شود.
سلطانی گفت: این مسابقات را برای سال های آینده نیز تدارک دیده ایم و ان شاءا... در مسابقات بعدی زودتر اقدام می کنیم و فعالیت بیشتری انجام می دهیم تا تعداد بیشتری از تیم های خارجی به مسابقات اضافه بشود و بتوانیم هم کشور و هم شهر اصفهان را به جهان معرفی کنیم چراکه هدف اصلی ما معرفی اصفهان به دیگر کشورها است.
مسئول برگزاری مسابقات چهارجانبه هندبال بیان داشت: این مسابقات  اولین دوره ای است که برگزار می شود و سعی داریم آن را به سمت خواهر خوانده های اصفهان و کشورهایی که با آنها ارتباط سیاسی خوبی داریم بکشانیم و در دوره های بعد از آنها دعوت کنیم.
سلطانی ادامه داد: این مسابقات تنها یکی از برنامه های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان است که توسط معاونت ورزشی تفریحی انجام می شود که در این حوزه ما بازی های بومی محلی، چوگان، اسکیت و مسابقات زورخانه ای را نیز برگزار خواهیم کرد و برنامه های متنوع دیگری نیز در حوزهای هنری، فرهنگی و اجتماعی در شهر اصفهان در حال برگزاری است.
وی افزود: این مسابقات با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان، شهرداری منطقه3 و هیأت هندبال استان اصفهان برگزار می شود که جا دارد از تمام عوامل برگزار کننده تشکر کنم و امیدوارم در این دوره از مسابقات بتوانیم نقطه ضعف ها را شناسایی کنیم تا دوره های بعدی را با کیفیت بیشتری به انجام برسانیم.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.