جمعه - ۳ خرداد ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده


رقابت های بوکس آقایان با معرفی برترین ها به پایان رسید
 

رقابت 250 ورزشکار در مسابقات کشتی جام مولای عرشیان
 


اعلام نفرات برتر کونگ فو در جام مولای عرشیان
 

هیجانات مثبت از اعتیاد جلوگیری می‌کند
 

اولین حضور رشته ورزشی کونگ فو در جام بانوی قدسیان
 

برترین های ووشو در جام مولای عرشیان معرفی شدند
 

نمایش افطاری های ساده و سالم در "مهمانی با صفا"
 

برگزاری برنامه "9 شب، 9:00 شب" در باغ غدیر

برگزاری برنامه "9 شب، 9:00 شب" در باغ غدیر
برنامه 9 شب، 9:00 شب با محوریت پایش سلامت از 19 تا 27 اردیبهشت در باغ غدیر میزبان علاقه مندان است.

فریناز تولاییان با اعلام این خبر اظهار کرد: ماه رمضان فرصت خوبی برای پایش سلامت است لذا  هدف از برگزاری این برنامه فرصت حضور، همکاری و تعامل بین تمام علاقه‌مندان به حوزه سلامتبوده که به این منظور در این برنامه غرفه‌های پایش سلامت با همکاری دستگاه ها و ادارات مرتبط برپا شده است.
رییس اداره توسعه سلامت سازمان فرهنگی ورزشی اجتماعی شهرداری اصفهان گفت: این غرفه ها با همکاری انجمن قلب، اورژانس، بیمارستان خورشید، معاونت بهداشت، بهزیستی، کمیته امداد و Ngo های مرتبط راه اندازی شده است.
تولاییان با بیان اینکه در میان این غرفه ها، غرفه هایی برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی هم وجود دارد، بیان کرد: در این غرفه ها بهزیستی و انجمن های مردم نهاد حضور دارند.
وی با اشاره به اینکه این برنامه هر شب از ساعت 19 تا 23 برگزار می‌شود، افزود: اجرای استندآپ، موزیک، تئاتر شاد با محوریت سلامت و همچنین ایجاد محله بازی‌های فکری و بومی برای سرگرمی از جمله بخش های جانبی این برنامه است.
وی گفت: با توجه به اینکه امسال دومین سال برگزاری این برنامه است سعی کرده ایم از تجربیات گذشته استفاده و نقاط ضعف و قوت برنامه را تقویت کنیم.
گفتنی است؛ برنامه 9 شب، 9:00 شب، از 19 تا 27 اردیبهشت از ساعت 19 تا 23 در باغ غدیر با محوریت پایش سلامت میزبان علاقه مندان خواهد بود. 

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.