یکشنبه - ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
استقبال بیش از 50 هزار نفر از جشن "خبر بزرگ"
 

سینما باید در سبد فرهنگی کودکان قرار گیرد
 

خلاقیت در شهر جریان می‌یابد
 

سینما جامعه به نقد قصرشیرین می‌پردازد
 

ارائه بیش از 400 بازی ویژه عید غدیر در میدان نقش جهان
 

درک نیازهای دخترانه در "چتری برای یک حس خوب"
 

مهار زمان در تیک تاک زندگی
 

"سالمرگی"روایتی از مشکلات اقتصادی و اجتماعی یک خانواده
 

مشارکت سازمان‌های مردم‌نهاد در برپایی جشن های عید غدیر
 

باغ فدک اصفهان در انتظار "خبربزرگ"
 

برگزاری اولین دوره مسابقات دو و میدانی در جام مولای عرشیان

برگزاری اولین دوره مسابقات دو و میدانی در جام مولای عرشیان
مسابقات دو و میدانی برای اولین بار در جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان در بخش آقایان و بانوان برگزار  شد.

مسابقات دو ومیدانی جام مولای عرشیان برای اولین بار از سوی معاونت ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان و با همکاری هیأت دو ومیدانی استان اصفهان در ورزشگاه انقلاب برگزار شد.
این رقابت ها با حضور 100 ورزشکار در دو رده سنی خردسالان و نونهالان در دوی سرعت و استقامت برگزار شد که در پایان نفرات برتر مشخص و به آنها مدال و حکم قهرمانی اهدا شد.
رییس هیأت دو و میدانی استان اصفهان در خصوص برگزاری این مسابقات اظهار داشت: هرسال معاونت ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان به مناسبت ماه مبارک رمضان مسابقاتی را با عنوان جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان برگزار می کند که امسال علاوه بر رشته های ورزشی دیگر، برای اولین بار رشته دو ومیدانی نیز به این مسابقات اضافه شد.
محمدرضا برکت ادامه داد: با همکاری خوب این معاونت توانستیم 100 نفر از ورزشکاران را در دو رده سنی خردسالان و نونهالان در دو بخش آقایان و بانوان ثبت نام کنیم که امیدواریم سال های آینده نیز در این مسابقات شاهد حضور ورزشکاران بیشتری باشیم.
 
نتایج این دوره از مسابقات به شرح زیر است:
در بخش آقایان:
در ماده 60 متر محمد باقری،سهیل حسن پور و راستین آراسته ، در ماده 80 متر ابوالفضل زمانی، عرفان شیروی و کیاشا عزیزی ، در ماده 100 متر پرهام حورمهر، عرفان نادری و محمد رجبی ، در ماده 600 متر محمد باقری، راستین آراسته و سهیل حسن پور ، در ماده 800 متر امیر ارسلان حمیدی، یوسف آذریان و امیرعباس هلیان و در ماده 1200 متر محمد عبد شهری، ابوالفضل مرادی و امین خیری به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.
در بخش بانوان:
در ماده 60 متر پروین فرهنگ، شیدا شجایی و ستایش نیک نفس، در ماده 80 متر خانم ها فاطمه صفرزاده، نگار حسینی و غزل نصیری، در ماده 100 متر خانم ها نسرین نعل بندان، منیره نیکان و الناز وفانیا ، در ماده 400 متر خانم ها شیلا شجایی ، پارمیس تیموری و مریم دیانتی، در ماده 600 متر خانم ها مهدیس کفیتیان، نگار حسینی و نرجس امامی، در ماده 800 متر خانم ها منیره نیگان، صبا خوش اخلاقی و بهار خوش اخلاقی به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.