جمعه - ۲۸ تیر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
چالش های زندگی در ماه
 


  افتتاح جاده سلامت در ویژه برنامه  "تاب‌ستانه"
 جای خالی سلوچ در رُمان محبوب من
 

برگزاری جشنواره غیررقابتی "شهر یادت نره" در اصفهان
 

شناسایی یکصدهزار شهروند اصفهانی مبتلا به فشارخون بالا
 


برگزاری اختتامیه نخستین جایزه ادبی جمالزاده در تالار هنر

برگزاری اختتامیه نخستین جایزه ادبی جمالزاده در تالار هنر
آیین پایانی نخستین جایزه ادبی جمالزاده ۲۹ بهمن ماه در تالار هنر اصفهان برگزار می شود.

دبیر جایزه ادبی جمالزاده گفت: فراخوان جایزه مهرماه امسال اعلام شد و با اینکه مدت دریافت آثار کمتر از دو ماه  بود 1547 اثر به دبیرخانه جایزه جمالزاده رسید که این اتفاق ما را شگفت زده کرد و یک رکورد تازه در جشنواره های ادبی کشور محسوب می شد.
رضا روحانی اظهار داشت: داوری این آثار به همت نویسندگان و مدرسان داستان نویسی برجسته اصفهان و ایران در دو مرحله انجام شد و امروز زمان به ثمر نشستن تلاش هاست.
وی ادامه داد: آیین پایانی جایزه ادبی جمالزاده، 29 بهمن ماه با حضور جمعی از اهالی و اصحاب فرهنگ و ادبیات اصفهان و ایران با حضور علیرضا معینی از گویندگان صاحب سبک در اجرا و فارغ التحصیل رشته تولید برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی از دانشکده صدا و سیما نیز به عنوان مجری برگزار می شود.
وی اضافه کرد: قدرت اله نوروزی شهردار اصفهان و حسن میرعابدینی منتقد ادبی و پژوهشگر ادبیات داستانی معاصر ایران از سخنرانان این مراسم هستند.
دبیر جایزه ادبی جمالزاده افزود: برگزیدگان و  نفرات برتر این جایزه در حضور چهره های برجسته و سرشناس ادبیات و هنر همچون کیومرث پوراحمد، ناهید طباطبایی، نفیسه مرشد زاده، سروش صحت، سارا سالار، آرش صادق بیگی، مریم حسینیان، مهدی ربی، سینا دادخواه  و اهالی ادبیات و فرهنگ اصفهان معرفی خواهند شد. 
گفتنی است؛ پوستر دوره دوم جایزه جمالزاده که قراراست آذرماه 98 برگزار شود دراین مراسم رونمایی می شود.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.