پنجشنبه - ۲۵ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
آشنایی با معـــماری قاجار در موزه گرمابه علیقلی آقا
 

برگزاری دومین همایش "طراحـــی دارو" در خانه جوان
 


طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

برپایی نمایشگاه "ماه مهر" ویژه بازگشایی مدارس

نمایشگاه "ماه مهر" تا پنجم مهر در بوستان مهر جنب کوه آتشگاه از ساعت ۱۵ تا ۲۲ میزبان عموم شهروندان خواهد بود.

شهرداری منطقه 9 اصفهان با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان، بسترهای لازم برای تامین و عرضه  اقلام مورد نیاز مردم شامل  لوازم ‌التحریر و کیف و کفش با قیمت مناسب را در آستانه سال تحصیلی جدید مهیا کرده است.
نمایشگاه عرضه مستقیم انواع نوشت‌افزار، کفش، کیف و برخی از کالاهای اساسی از 20 شهریور به مدت  15 روز در بوستان مهر خیابان آتشگاه برپا شده است.
رییس اداره فرهنگی اجتماعی منطقه ۹ شهرداری اصفهان اظهار کرد: نمایشگاه "ماه مهر" تا پنجم مهر در بوستان مهر جنب کوه آتشگاه از ساعت ۱۵ تا ۲۲ میزبان عموم شهروندان خواهد بود.
محمد نصری با بیان اینکه این نمایشگاه شامل ۴۸ غرفه لوازم التحریر ایرانی با قیمت دولتی و کیف و کفش با قیمت تولیدی است، افزود: ۲۶ غرفه از این نمایشگاه نیز به صورت رایگان در اختیار بهزیستی قرار داده شده تا مددجویان آن تولیدات خود را در آن ارائه دهند.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مردم این منطقه از قشر ضعیف جامعه هستند، اقدام به راه اندازی این نمایشگاه کرده ایم تا بتوانند با توجه به شروع سال تحصیلی احتیاجات فرزندانشان را با قیمت مناسب تهیه کنند.
 

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.