پنجشنبه - ۲۵ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
آشنایی با معـــماری قاجار در موزه گرمابه علیقلی آقا
 

برگزاری دومین همایش "طراحـــی دارو" در خانه جوان
 


طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

برپایی نمایشگاه "راه بی پایان" در  پارک کوهستانی صفه

برپایی نمایشگاه "راه بی پایان" در  پارک کوهستانی صفه
نمایشگاه "راه بی پایان" به مناسبت هفته دفاع مقدس تا یکم مهرماه در پارک صفه مورد بازدید علاقه مندان قرار می گیرد.

مسئول امور مجموعه تفريحي فرهنگي صفه اظهار کرد: نمایشگاه "راه بی پایان" به مناسبت هفته دفاع مقدس به همت شهرداری منطقه پنج اصفهان و با هدف آشنایی شهروندان با رشادت ها و از جان گذشتگی های رزمندگان دفاع مقدس و همچنین نمایش توان نظامی کشور برپا شده است.
مهدي نصراصفهانی افزود: این نمایشگاه از ۲۸ شهریور برپا شده و تا یکم مهرماه از ساعت ۹ صبح تا ۲۲ شب در میدان گردهمایی پارک کوهستانی صفه مورد بازدید شهروندان قرار می گیرد.
وی ادامه داد: در این نمایشگاه مسابقات میدانی با ادوات نظامی مثل گذر از میدان مین با پوشش لباس نظامی، شناسایی و خنثی کردن مین و گذر از منطقه شیمیایی اجرا می شود.
وی گفت: غرفه های کودک، عکاسی با لباس و تجهیزات نظامی و غرفه محرومیت زدایی نیروهای جهادی سپاه از دیگر بخش های این نمایشگاه است.
وی با اشاره به برنامه های جنبی نمایشگاه "راه بی پایان" بیان کرد: هر روز از ساعت ۱۸ تا ۲۲ در این نمایشگاه کلیپ ها و فیلم های ارزشی اکران شده و همچنین سرود و مسابقه اجرا می شود.
مسئول مجموعه فرهنگی و تفریحی صفه خاطرنشان کرد: مراسم اختتامیه روز دوشنبه یکم مهرماه همراه با یادواره شهدای شهرداری و گروه مهندسی رزمی ۴۰ صاحب الزمان بعد از نماز مغرب و عشا برگزار می شود.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.