پنجشنبه - ۲۵ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
آشنایی با معـــماری قاجار در موزه گرمابه علیقلی آقا
 

برگزاری دومین همایش "طراحـــی دارو" در خانه جوان
 


طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

بررسی نشریات اصفهان از دیروز تا امروز در برنامه "کارنامه"

بررسی نشریات اصفهان از دیروز تا امروز در برنامه "کارنامه"
هفته نامه "نوید اصفهان" در اولین نشست برنامه "کارنامه"، 10 مرداد ساعت 18 در بنیاد امیرقلی امینی بررسی می شود.

 
رسانه های اصفهان از دیروز تا امروز در سلسله برنامه های "کارنامه" مورد بحث کارشناسانه قرار می گیرد که در اولین نشست هفته نامه "نوید اصفهان" با حضور خبرنگاران و دست اندکاران این نشریه قدیمی استان،10 مرداد در محل  بنیاد فرهنگی امیر قلی امینی شهر اصفهان بررسی می شود.
مدیر فرهنگسرای تخصصی رسانه وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه برنامه "کارنامه" به همت این فرهنگسرا به منظور ثبت و تاریخ سازی نشریات و خبرنگاران و اهالی رسانه استان برنامه ریزی شده است، گفت: "نوید اصفهان" یکی از قدیمی ترین نشریات اصفهان به مدیر مسئولی فضل اله صلواتی است که در طول 10 سال به صورت مستمر منتشر شده و خوانندگان خاص خود را داشت.
فاطمه شفیعی اظهار داشت: با اجرای این  برنامه  تلاش می کنیم که فعالیت رسانه ای خبرنگاران شاخص و رسانه های اثر گذار را در برنامه «کارنامه» مطرح کرده تا تجربیات گذشته روزنامه نگاری و خبرنگاری اصفهان در اختیار همگان قرار گیرد.
وی با اعلام اینکه فهرستی از نشریات و روزنامه های محلی و چهره های رسانه ای اصفهان تهیه شده و مطابق با آن برنامه "کارنامه" برای آنها اجرایی  می شود، افزود: اجرای برنامه "کارنامه" برای  چهره های رسانه ای در فاز بعدی انجام می گیرد که در این برنامه خبرنگاران نشریات محلی در اولویت قرار دارند.
وی خاطرنشان کرد: اولین برنامه کارنامه روز پنجشنبه ساعت 18 در بنیاد فرهنگی امیرقلی امینی در خیابان کاشانی مقابل هلال احمر شهر اصفهان برگزار می شود.
 
 
 

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.