چهارشنبه - ۲۶ تیر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیدهجای خالی سلوچ در رُمان محبوب من
 

برگزاری جشنواره غیررقابتی "شهر یادت نره" در اصفهان
 

شناسایی یکصدهزار شهروند اصفهانی مبتلا به فشارخون بالا
 دعوت متن به همپوشانی ذهن در موزه هنرهای معاصر اصفهان
 

برترین های مسابقات تیراندازی با تفنگ بانوان مشخص شدند

برترین های مسابقات تیراندازی با تفنگ بانوان مشخص شدند
رقابت های تیراندازی با تفنگ بانوان با حضور 208 ورزشکار به پایان رسید و نفرات برتر مشخص شدند.

مسابقات تیراندازی با تفنگ جام بانوی قدسیان از سوی معاونت ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان و با همکاری باشگاه مقاومت برگزار شد.
این رقابت ها با حضور 208 ورزشکار خانم در رده سنی آزاد برگزار و در پایان به نفرات برتر حکم و مدال قهرمانی اهدا شد.
اشرف موذنی سرپرست مسابقات تیراندازی با تفنگ جام بانوی قدسیان در خصوص برگزاری این مسابقات اظهار داشت: این مسابقات به لطف خدا و همکاری بسیار خوب سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان و همچنین هیأت تیراندازی بسیج استان اصفهان به خوبی برگزار شد.
وی ادامه داد: این رقابت ها در دو سالن شهید آقابابایی و سالن شهید خیزاب با حضور 208 ورزشکار برگزار شد که اکثر آنها مبتدی بودند و با روحیه و انگیزه بالایی در این مسابقات شرکت کردند.
موذنی گفت: این مسابقات تنها مخصوص بسیجیان نبود و افراد آزاد نیز شرکت کردند که حتی تعدادی از این افراد توانستند رکورد های بسیار خوبی بدست بیاورند. با همدلی و هم فکری بین همکارانمان توانستیم این مسابقات را به خوبی و با نظم بالا اجرا کنیم.
وی افزود: فینال مسابقات را با 24 ورزشکار برگزار کردیم و در پایان نفرات برتر با امتیاز بسیار خوب توانستند به مدال دست پیدا کنند.
سرپرست مسابقات بیان داشت: این رقابت ها را با جدیت و اعمال تمام قوانین پیگیری کردیم که خداراشکر با کیفیت بالایی برگزار شد و هیچ گونه حادثه و صدمه ای در پی نداشتیم.
نتایج این دوره از مسابقات بدین شرح است:
فاطمه میرزاخانی مقام اول، مبینا عباس زاده مقام دوم و لیلا کشیری مقام سوم را کسب کردند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.