دوشنبه - ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
بازنویسی مدام نمایشنامه از شگردهای نوشته خوب است
 

نمایش و تحلیل روانشناختی "اولین انسان" در سینما گپ
 


اکران انیمیشن بچه رییس در بچه ها سینما
 

بهبود مهارت‌های ارتباطی در "چتری برای یک حس خوب"
 

آموزش تکنیک‌های "مهندسی خلاقیت" در خانه جوان
 

گفتن از ناگفته‌های عاشورا زیر خیمه نوجوانان
 

عکاسی معماری دمِ‌دستی نیست
 

رسانه؛ اطلاع‌رسان یا جریان‌ساز؟
 

کار داوطلبانه، تمرین پویایی در جامعه است
 

باغ نور میزبان خاله گلی و ململ شد

باغ نور میزبان خاله گلی و ململ شد
برنامه "دردونه ها" نخستین برنامه مردمی است که در کنار سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های کودک و نوجوان و گروه‌های هنرمند در حوزه کودک برگزار شد.

 
ابراهیم حسینی، رییس اداره امور رویدادهای فرهنگی معاونت اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان با بیان اینکه ظرفیت شهر اصفهان برای برگزاری جشنواره‌هابسیار غنی است، اظهار کرد: سی‌و‌دومین جشنواره فیلم کودک‌و‌نوجوان در اصفهان با اجرای برنامه‌های شاد در گذر فرهنگی چهارباغ با عنوان ویژه برنامه‌های شاد و کودکانه و در باغ نور با ویژه برنامه "دردونه‌ها" با اجرای خاله گلی و ململ برگزار شد.
وی پیرامون اینکه برنامه دردونه‌ها طی دو شب از 31 مرداد تا یکم شهریور همزمان با سی‌و‌دومین جشنواره فیلم کودک‌و‌نوجوان در اصفهان برپا شد،افزود: هدف از این برنامه فراهم آوردن محیطی شاد و مفرح برای کودکان اصفهانی بوده بود.
رییس اداره امور رویدادهای فرهنگی معاونت اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه خاله گلی طی سال‌های گذشته به عنوان مجری برنامه‌های کودکان در اصفهان حضور داشته، بیان کرد: امسال برنامه "دردونه ها" نخستین برنامه مردمی است که در کنار سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های کودک و نوجوان و گروه‌های هنرمند در حوزه کودک برگزار شد.
وی با اشاره به استقبال مطلوب والدین اصفهانی به همراه کودکان آنها، خاطرنشان کرد: ظرفیت باغ نور برای برگزاری برنامه دردونه ها با حضور خاله گلی و ململ در حدود 2 هزار و 100 نفر بوده اما 300 تا 400 نفر مازاد جمعیت در این برنامه حضور داشتند که با گنجاندن تمام شهروندان اجرای این نمایش در کنار اکران فیلم های جشنواره کودک مورد اقبال قرار گرفت. 

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.