چهارشنبه - ۲۴ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
آشنایی با معـــماری قاجار در موزه گرمابه علیقلی آقا
 

برگزاری دومین همایش "طراحـــی دارو" در خانه جوان
 


طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

برگزاری هفتمین نشست "باغ ایرانی" در کتابخانه مرکزی

برگزاری هفتمین نشست "باغ ایرانی" در کتابخانه مرکزی
هفتمین نشست "باغ ایرانی" با محوریت نمایش فیلم مستند "پردیس های خیال" در کتابخانه مرکزی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان، نشست هفتم از سلسله نشست های "باغ ایرانی" با محوریت نمایش فیلم مستند " پردیس های خیال"  با حضور "هادی آفریده" تهیه کننده و کارگردان مستند در کتابخانه مرکزی برگزار می شود.
«پردیس های خیال» قصه باغ های ایرانی با قدمت 100 تا 600 سال را روایت می کند که در نشست هفتم باغ ایرانی همراه با رونمایی ازپایگاه اطلاعاتی باغ ایرانی به نمایش در می آید.
این سلسله نشست ها با محوریت بررسی سبک معماری باغ های ایرانی و سبک و سیاق الهام گرفتن آنها از معماری سنتی و بومی ایرانی از سوی موزه حمام علیقلی آقا و دفتر تخصصی سینما سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان برگزار می شود و در هر نشست به بررسی آن از منظرهای متفاوت با حضور کارشناسان متخصص می پردازد .
"مدیریت دوران گذار در آشفتگی شهرسازی و باغ ایرانی"، "اصفهان شهری بر نظام باغ ها"، "الگوهای پایدار باغ ایرانی"، "باغ ایرانی و زندگی امروز" و "باغ های مثمر تاریخی" از جمله موضوعات نشست های باغ ایرانی بوده که از سوی موزه حمام علیقلی آقا سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان برگزار شده است.
علاقمندان برای حضور در این نشست می توانند روز چهارشنبه 24 آبان ماه ساعت 16 به کتابخانه مرکزی واقع در خیابان باغ گلدسته مراجعه کنند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.