چهارشنبه - ۲۴ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
آشنایی با معـــماری قاجار در موزه گرمابه علیقلی آقا
 

برگزاری دومین همایش "طراحـــی دارو" در خانه جوان
 


طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

نمایشگاه «بازگشت به ریشه‌ها» روایتگر عکس های ایزابل اشراقی

نمایشگاه «بازگشت به ریشه‌ها» روایتگر عکس های ایزابل اشراقی
نمایشگاه عکس عکاس ایرانی- فرانسوی با عنوان «بازگشت به ریشه‌ها» در موزه هنرهای معاصر اصفهان برپا است.

موزه هنرهای معاصر سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان میزبان نمایشگاه عکس عکاس ایرانی-فرانسوی است.
ایزابل اشراقی عکاس ایرانی- فرانسوی در این نمایشگاه به ریشه‌های خود برگشته و نام نمایشگاهش را هم «بازگشت به ریشه‌ها» گذاشته است.
در این نمایشگاه عکس‌هایی از زنان اصفهان، بندرلنگه، بوشهر، کردستان و ... به نمایش درآمده که آن‌ها را در مدت 22 سال به ثبت رسانده است.
ایزابل اشراقی عکاس اصفهانی- فرانسوی است که در سال 1964 از پدری ایرانی و مادری فرانسوی در اصفهان زاده شده و در سه سالگی از ایران رفته است. اشراقی پس از دو دهه به زادگاه خود برمی‌گردد و شروع به عکاسی می‌کند و این کار را بارها تکرار می‌کند و عکاسی از اصفهان یه یکی از علاقمندی‌های او تبدیل می‌شود.
ایزابل اشراقی یکی از مروجین سفر به ایران و اصفهان در اروپا است و خوراک خبری و تصویری بسیاری از شبکه‌های اجتماعی را تأمین می‌کند تا مردم برای سفر به ایران ترغیب شوند؛ کشوری که برخلاف تصور بسیاری از اروپاییان و آمریکایی‌ها کشوری امن و زیبا است که در آن بسیار به مسافران خوش می‌گذرد.
نمایشگاه عکس ایزابل اشراقی با عنوان «بازگشت به ریشه‌ها» تا روز پنجشنبه 10 خردادماه از ساعت 9 تا 13 و 16 تا 20 (جمعه‌ها از ساعت 16 تا 20) در گالری شماره یک موزه هنرهای معاصر اصفهان در خیابان استانداری پذیرای علاقمندان است.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.