چهارشنبه - ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
یاددهی و یادگیری نجوم به روایت ابوریحان بیرونی
 

پسوریازیس بیماری نیست، با هم مهربان باشیم
 

"میرزا جواد"؛ اولین شهید عکاس در جریان مشروطه
 

اکران و تحلیل فیلم "آباجان" در زاویه دید
 

برپایی نمایشگاه "ماه مهر" ویژه بازگشایی مدارس
 

آموزش صد هزار شهروند اصفهانی در "توانِ هفت"
 

بازنویسی مدام نمایشنامه از شگردهای نوشته خوب است
 

نمایش و تحلیل روانشناختی "اولین انسان" در سینما گپ
 


اکران انیمیشن بچه رییس در بچه ها سینما
 

اجرای برنامه نمایشی "ب مثل بازیافت" در مدارس اصفهان

اجرای برنامه نمایشی "ب مثل بازیافت" در مدارس اصفهان
دبیرکمیته فرهنگ شهروندی از اجرای برنامه نمایشی"ب مثل بازیافت" در90 مدرسه مقطع ابتدایی این شهر خبر داد.

سعید امامی با بیان اینکه این برنامه با مشارکت سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از 30 دی ماه به مدت یک ماه اجرا می شود گفت: این برنامه به مناسبت نزدیک شدن به ایام اله دهه مبارک فجر برنامه ریزی شده تا علاوه بر ایجاد فضای شاد و مفرح برای دانش آموزان، بتواند فرهنگ شهروندی را هم ترویج دهد.
وی در ادامه تصریح کرد: برنامه "ب مثل بازیافت" مانند نمایش خیابانی است که بازیگران آن در دو گروه  به صورت بداهه و کمدی با موضوع بازیافت به اجرای نقش می پردازند و موضوع تفکیک زباله را به دانش آموزان آموزش می دهند.
دبیرکمیته فرهنگ شهروندی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان مدت اجرای این برنامه در مدارس ابتدایی  را 20 دقیقه عنوان کرد و افزود: با توجه به اینکه کودکان و نوجوانان تاثیر پذیرترین افراد جامعه محسوب می شوند اثرات اینگونه فرهنگ سازی ها علاوه بر اینکه موجب جلوگیری از هدر رفت سرمایه های ملی می شود موجب بهبود محیط  زیست نیز خواهد شد.
امامی  با بیان اینکه طبق آمار اعلام شده، اصفهانی ها در زمینه تفکیک زباله از مبدا  در کشور،  رتبه اول را در کشور به خود اختصاص داده اند خاطر نشان کرد: برای افزایش فرهنگ تفکیک زباله از مبدا همچنان باید فرهنگ سازی کرد تا به آنچه که مطلوب است دست یابیم.
گفتنی است؛ علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر از تولیدات فرهنگی و برنامه های کمیته فرهنگ شهروندی وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان با شماره 61-34467360 تماس حاصل کنند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.