پنجشنبه - ۲۵ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
آشنایی با معـــماری قاجار در موزه گرمابه علیقلی آقا
 

برگزاری دومین همایش "طراحـــی دارو" در خانه جوان
 


طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

اکران و تحلیل فیلم "آباجان" در زاویه دید

اکران و تحلیل فیلم "آباجان" در زاویه دید
فیلم آباجان در برنامه "زاویه دید" روز سه شنبه ۲۶ شهریور در مرکز تخصصی بانوان آفتاب سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان ویژه بانوان اکران و تحلیل می شود.

آباجان بیش‌تر شبیه درد و دل است، انگار حرف‌هایی که یک عمر بر سینه کارگردان سنگینی کرده‌ و به طرق گوناگون غیرمستقیم به آن‌ها پرداخته و حالا موضوع اصلی فیلمش شده‌اند و این بار با رویکردی مستقیم‌ به آن‌ها پرداخته است.
آباجان تعارف را کنار گذاشته و آدم‌ها را همان‌طور که هستند نشان می‌دهد. از طرفی خانواده‌ای که در آباجان به تصویر کشیده شده همه ویژگی‌های یک خانواده ایرانی را که بیننده می‌تواند دوستش داشته باشد و با آن ارتباط برقرار کند را داراست. ناظم مدرسه‌ای مقید و اخلاق‌گرا، کفتربازی لاقید و خوش‌گذران، پیرمردی علیل که جوانی‌اش زندگی آباجان را سیاه کرده بوده است و آباجان، مادری برای همه، مهربان و کار بلد و خلاصه کلام، یک مادربزرگ رؤیایی
لیلا لندی، مدیر دفتر تخصصی بانوان آفتاب اظهار کرد: فیلم سینمایی آباجان روایت زنی است که  مفقود شدن فرزندش در جنگ را باور ندارد.
وی با بیان اینکه کارشناس این برنامه مهتاب رضاپور است، ادامه داد: این فیلم در برنامه "زاویه دید" روز سه شنبه ۲۶ شهریور از ساعت 9:30 در مرکز تخصصی بانوان آفتاب سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان ویژه بانوان اکران و تحلیل می شود.
مدیر مرکز تخصصی بانوان آفتاب با بیان اینکه برنامه زاویه دید اکران فیلم های اجتماعی سینمای ایران را همراه با تحلیل آن در دستور کار دارد، گفت: در زاویه دید کارشناس فقط تحلیل فیلم را انجام می دهد و انتخاب مسیر درست یا غلط به عهده مخاطب است.
وی خاطرنشان کرد: حضور در جلسات برنامه "زاویه دید" برای علاقه مندان رایگان و آزاد بوده که در مهرماه فیلم های شیار 143،رگ خواب، قرمز، چهارراه استانبول و خانوم اکران و تحلیل می شود.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.