دوشنبه - ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
بازنویسی مدام نمایشنامه از شگردهای نوشته خوب است
 

نمایش و تحلیل روانشناختی "اولین انسان" در سینما گپ
 


اکران انیمیشن بچه رییس در بچه ها سینما
 

بهبود مهارت‌های ارتباطی در "چتری برای یک حس خوب"
 

آموزش تکنیک‌های "مهندسی خلاقیت" در خانه جوان
 

گفتن از ناگفته‌های عاشورا زیر خیمه نوجوانان
 

عکاسی معماری دمِ‌دستی نیست
 

رسانه؛ اطلاع‌رسان یا جریان‌ساز؟
 

کار داوطلبانه، تمرین پویایی در جامعه است
 

اکران فیلم کره ای "انگل" در سینما سوره

اکران فیلم کره ای "انگل" در سینما سوره
فیلم انگل چهارشنبه ۶ شهریور ماه ساعت 19:15 با همکاری دفتر تخصصی سینما در سالن سوره اکران می شود.

موضوع هنر در هر فیلم بسیار سلیقه‌ای بوده و زمینه‌‌ای برای آن است که هر فیلم قابلیتی پیدا کند که برای همه کسانی که آن را می‌بینند، یک شاهکار تلقی شود. این روزها، اگر فیلمی را در ذهن خود نگه داشته باشیم که از مواد مشابه دیگر، متمایز و متفاوت باشد، آن فیلم، فیلم "انگل" ساخته بونگ جون هو است، فیلمی که بهترین فیلم کن 2019 شد.
داستان این فیلم یک تجربه واقعی شگفت‌انگیز است که به راحتی می‌شود ادعا کرد بهترین فیلم امسال بوده است.
مصطفی حیدری، مدیر دفتر تخصصی سینما وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان درباره فیلم انگل اظهار کرد: هدف از اکران فیلم های این چنینی صرفا پرداخت به بحث فنی نیست و در نشست های "سینما گپ" به دنبال تحلیل اجتماعی و روانشناختی هستیم.
وی با بیان موضوع این فیلم ادامه داد: خانواده ای فقیر در دل یک خانواده ثروتمند نفوذ می کنند و به واسطه این تقابل، تفاوت های طبقاتی ایجاد می شود.
وی با بیان اینکه انگل مورد توجه منتقدان جشنواره کن قرار‌ گرفته است، افزود: این فیلم همه ژانرها را به هم ریخته است  چون با کمدی شروع می شود و به ژانر وحشت می رسد.
وی گفت: این فیلم چهارشنبه ۶ شهریور ماه ساعت 19:15 با همکاری دفتر تخصصی سینما وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان، حوزه هنری اصفهان و گروه فرهنگی رسانه ای ماه در سالن سوره اکران می شود.
وی خاطرنشان کرد: فیلم "انگل" بعد از اکران از سوی اسماعیل موسوی، استاد دانشگاه و خانواده درمانگر مورد نقد و تحلیل قرار می گیرد.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.