پنجشنبه - ۲۵ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
آشنایی با معـــماری قاجار در موزه گرمابه علیقلی آقا
 

برگزاری دومین همایش "طراحـــی دارو" در خانه جوان
 


طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

اکران انیمیشن های "ایکی و آدم خانگی" در کتابخانه مرکزی

اکران انیمیشن های "ایکی و آدم خانگی" در کتابخانه مرکزی
جلسات نقد و بررسی آثار منتخب هفتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات  با اکران و نقد دو انیمیشن در کتابخانه مرکزی ن برگزار می شود.

 جشنواره فیلم کوتاه حسنات توانسته نگاه خود را از جغرافیای ساده عمل خیر وسیع تر کرده و آن را انسانی کند و مسائل اجتماعی و همه چیز را در خود جا دهد و به همین دلیل توانسته فیلمسازان حرفه ای را به سمت خود بکشد و رونق پیدا کرده است.
دبیرخانه این جشنواره در همین راستا با همکاری دفتر تخصصی سینما وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان به برگزاری جلسات اکران و نقد آثار برگزیده این جشنواره اقدام کرده است.
مدیر دفتر تخصصی سینما گفت: فیلم انیمیشن "آدم خانگی" به کارگردانی مرضیه ابرار پایدار داستان یک مرد فروشنده حیوانات است که در مغازه‌اش به خواب رفته و خود را گرفتار در قفس حیوانات و کابوسی ترسناک می‌بیند. او در پی نجات از حیوانات می‌گریزد، ولی هربار به مانعی برخورد می‌کند.
مصطفی حیدری افزود: فیلم کوتاه ایکی به کارگردانی پرستو کاردگر سرزمینی را روایت می کند که مردمش سرهایی به شکل مربع دارند و کودکی در این سرزمین زندگی می کند که داستان هایی برایش اتفاق می افتد.
وی با بیان اینکه ورود در جلسه اکران و نقد این دو انیمیشن برای عموم آزاد و رایگان است، گفت: جلسات نقد و بررسی آثار منتخب هفتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات  با اکران و نقد دو انیمیشن، چهارشنبه 17 مهرماه از ساعت 17 در سالن کنفرانس کتابخانه مرکزی برگزار می شود.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.